13:31
Понеділок, 8 Серпня 2016

Ведуча «Радио Вести» Ксенія Туркова звільняється

Ведуча «Радио Вести» Ксенія Туркова звільняється з радіостанції. 8 серпня в ефірі своєї програми «Свіжий погляд» вона повідомила, що це її останній робочий тиждень.
Ведуча «Радио Вести» Ксенія Туркова звільняється
Ведуча «Радио Вести» Ксенія Туркова звільняється

«У п'ятницю виповнилося рівно три роки, як я приїхала до Києва, і не збираюся їхати. Але хочу попередити, що це - мій останній тиждень в ефірі "Радіо Вести"... Я хочу сказати дві речі. Мене ніхто тут не ображав, щоб ніхто не думав, що мене звідси виганяють. І друге, як я вже казала: я не збираюся їхати і дещо пізніше розкажу, якими новими й цікавими речами буду займатися в подальшому», - сказала пані Туркова в прямому ефірі 8 серпня.

За даними «Детектора медіа», в подальшому пані Туркова планує продовжити співпрацю з «Громадським телебаченням».

Читайте також

Ксенія Туркова - російська журналістка, яка працювала з моменту заснування «Радио Вести».

Нагадаємо, з 23 червня генеральним продюсером радіостанції «Радио Вести» був призначений Віталій Докаленко, який змінив на цій посаді Юлію Литвиненко. Водночас посаду шеф-редактора посіла Ірина Гаврилова. Колектив «Радио Вести» зажадав її звільнення через її висловлювання про Майдан, учасників АТО, ЛГБТ-спільноту. 6 липня «Радио Вести» повідомило, що припиняє співпрацю з пані Гавриловою.

За останні півроку з «Радио Вести» звільнилася низка ведучих, які давно працювали в ефірі: Матвій Ганапольський, Сакен Аймурзаєв, Валерій Калниш, Юлія Литвиненко, Василіса Фролова.

Фото: Олексій Темченко

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
9640
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop