Что общего у нового генпрокурора и страусов из Межигорья?

Что общего у нового генпрокурора и страусов из Межигорья?

Журналисты обсудили изменения в закон о прокуратуре и Юрия Луценко
Что общего у нового генпрокурора и страусов из Межигорья?
Что общего у нового генпрокурора и страусов из Межигорья?
12 Трав 2016
0
1973

Сегодняшние события в Раде, где уже проголосовали, подписали, опубликовали новый закон, позволяющий человеку без юридического образования возглавить ГПУ, вызвал такую же стремительную реакцию в соцсетях. 

Volodymyr Yavorskyy

Генеральний прокурор, що відповідальний за звинувачення в злочинах, - не юрист. Подумаєш, можна піти далі. Нехай адвокатом може бути також не юрист, та й інші прокурори теж можуть, якщо Генеральний може. Та й суддя очевидно зможе бути не юристом, можна обирати серед населення. А навіщо, коли там право й так не часто зустрічається. Голова Нацбанку нехай буде художником – гроші малювати щоб вмів. Міністрами Мінекономіки та Мінфінансів можуть бути філософами, бо по іншому на це дивитися достатньо складно. Професії та освіта вже не мають значення. Головне, щоб була довіра. Не населення. А декількох головних людей. А підписи на посадах всі вміють ставити, телефони тепер є у всіх.


Леонид Швец

Прикиньте, а Юра Луценко вдруг окажется свиньей неблагодарной и начнет сажать голосовальщиков с особым цинизмом и к такой-то матери!
Да шучу, шучу.


Sevgil Musaieva-Borovyk

Подождите-подождите. Это, то есть, если Луценко станет генпрокурором сегодня, обязанности главы фракции будет выполнять первый заместитель, которого сегодня восстановили? То есть, Кононенко? К которому у НАБу нет вопросов. Очень спешат восстановить реноме честного и порядочного человека к смене американского посла в Украине? Потому что с предыдущим отношения не сложились и фамилия фигурировала в отчетах не в лучшем свете?
Вспомнила почему-то про развели всех как котят.


Александр Дубинский

Решение вернуть Кононенко на должность первого заместителя главы фракции БПП - то феерический пизд..ц, конечно.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/12/7108186/

После скандала, который должен был привести к немедленному сложению мандата, Кононенко не просто его сохранил - депутатов БПП заставили публично голосовать за его реинкарнацию в руководстве фракции. И вот этим самым "абсолютным большинством голосов" признать, что все обвинения Кононенко в коррупции внутри фракции - пустышка.

Более того, если Луценко таки протолкнут в Генпрокуроры, он имеет все шансы возглавить БПП. А как иначе? Ведь оправдан НАБУ Смайлик «smile»

Фактически, с помощью этого голосования произошла парламентская легализация коррупции. Которая указывает всем "кассирам" власти, что система будет их не просто защищать. Но и возвышать их над остальными.

Перефразируя классика, элитам дан простой сигнал - "несите деньги в кассу, пока она открыта. Скоро будет очередь".

Сергій Лещенко 

Якою ціною стає Луценко генеральним прокурором. Я вже писав про те, що Коломойський дав за "закон Луценка" 25 голосів, а газові олігархи з групи "Воля народу" покрили решту, яких не вистачало.

Намагалися з Юрій Левченком зареєструвати проект постанови про скасування голосування "закону Луценка". Те, що передбачено статтею 48 регламенту. Робили для того, щоб зупинити візування закону спікером.

Але от біда - в секторі реєстрації "раптово" зник інтернет, а внутрішня база парламенту перестала працювати, і... нічого неможливо зареєструвати. Поки розбирался, Парубій зробив свою справу. Щойно підійшов до нього - "закон Луценка" ним вже завізований та направлений до Порошенка на підпис. Ось такий у нас новий спікер - "розводить" не гірше за Гройсмана!

Volodymyr Ariev

Ого! Закон про прокуратуру вже опублікований у спецвипуску "Голосу України"


Олексій Мустафін

Зная историю с Шокиным, могли бы сегодня проголосовать за норму, разрешающую сделать генпрокурором хоть президентского коня. А то ведь и Луценко может президенту разонравиться...

Denys Bigus

Ни на что не намекаю, но у нас еще межигорские страусы без должностей. У них тоже нет юридического образования и они тоже умеют кивать. Что еще нужно?

В США Илон Маск презентовал концепт новых сверхзвуковых перемещений Hyperloop. Лох и лузер. Система украинских разработчиков может за пару часов переместить человека в кресло Генпрокурора. Выкуси, Илон.

В 12.00 приняли изменения к закону о прокуратуре.
В 12.15 президент его подписал.
В 12.30 внезапно нашелся Вестник с опубликованным законом.
В 12.45 депутаты рассмотрели кандидатуру Юрия Луценко.
В 13.00 Луценко стал Генеральным прокурором Украины.
В 13.15 новый Генпрокурор прямо в зале парламента поставил пару подписей, прикинул скорость развития событий и не заезжая на работу сразу поехал в СИЗО.

Юрко Космина

Новий рекорд політичної доцільності: закон "про Луценка" за кілька годин устигли проголосувати, отримати підписи Парубія й Порошенка та навіть надрукувати в спецвипуску "Голосу України":

лише опівдні ухвалили
й надрукували вже в обід — 
не стримати реформ назрілих
політ!

Добровольська Людмила

А меня больше тревожит тот, кто сядет в кресло Генпрокурора после Юрия Луценко. Вспомните поименно всю кунсткамеру ВР и вздрогните - теперь этот меч может получить любой из них. Да и в регионах есть достойные боротьбисты с коррупцией - куды там Шокину.

Aleksei Bobrovnikov

"Свою юридичну освіту я здобув на лаві підозрюваного" -- это слова вероятного нового генпрокурора Юрия Луценко. Занавес. Я такого позорища еще не видел. 

Егор Болтрик

В.Ф. Янукович: "А что, и так можно было"?

Andrey Chernikov

Увы, позорное назначение Луценко генпрокурором станет еще одним проколом Порошенко в копилке многих других, что были и что еще будут. Ну, и никакой реформы прокуратуры, разумеется, мы снова не увидим. Мне казалось, что мотивация у Порошенко несколько отличается от той, что была у его предшественников. Но нет, такая же.

Kristina Berdynskykh

Mustafa Nayyem запитує Луценко: коли ви були міністром МВС ви обіцяли посадити людей Черновецького. Чи можна очікувати від вас кримінальних справ щодо Олеся Довгого, який зараз дає за вас голоси?

И это еще не все вопросы, которые уже накопились к Юрию Луценко, новому генеральному прокурору Украины. 

Фото: elise.com.ua

Теги
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Щодня наша команда готує для вас якісні й актуальні матеріали, які допомагають медіа в Україні ставати кращими. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваші пожертви – це можливість робити ще більше.
Спільнота ДМ
Інше у цій категорії
Віталій Баранник
для «Детектора медіа»
Історія про те, як досвідчений кіно- й телеоператор став таксистом і масажистом із купою вдячних клієнтів.
15 Серп 2023 14:10
4 139
Юлія Лавришин
Дві журналістки видання будуть раз на два тижні обговорювати внутрішньополітичні проблеми України
12 Трав 2023 17:32
2 256
Лєна Чиченіна
«Детектор медіа»
Ще двоє телевізійників пішли на війну. Інколи такі повідомлення стають несподіваними навіть для колективу.
12 Трав 2023 14:47
3 260
Роман Мельник
«Детектор медіа»
Кліп розповідає про історію 14-річного Саші, який пережив 5 місяців окупації та втратив дім.
11 Трав 2023 15:21
1 965
Валерія Буняк
«Детектор медіа»
Журналістка Тетяна Федоркова: Харківські журналісти, на жаль, звикли до хамства з боку міської влади — особливо у відповідь на питання, які викликають критику або резонанс.
10 Трав 2023 19:14
11 261
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду