18:09
Субота, 9 Листопада 2013

«Арґумент-кіно» започатковує показ сучасних українських фільмів

Відкриває цикл «Будинок із башточкою» Єви Нейман
«Арґумент-кіно» започатковує показ сучасних українських фільмів
«Арґумент-кіно» започатковує показ сучасних українських фільмів

Редакція програми «Арґумент-кіно» телеканалу «1+1» оголосила про початок показу низки українських фільмів сучасної доби. Про це йдеться на сайті порталу «Кіноколо»

 

«Започатковується показ низки українських фільмів сучасної доби, зокрема, тих, що з’явилися на світ, завдяки новочасній державній кінополітиці, котра відкрила шлях дебютантам, а також сприяла збільшенню та урізноманітненню національного кіновиробництва», - зазначають автори проекту.

 

Перший фільм із циклу вийде в ефір вночі з 10-го на 11-те листопада о 01:00. До уваги телеглядачів - «Будинок із башточкою» режисера Єви Нейман (2012, Україна).

 

Надалі у  програмі заплановано показ короткометражної стрічки «Янгол смерті» режисера Володимира Тихого та сценаристки Марисі Нікітюк (2012, Україна).


Нагадаємо, «Будинок із башточкою» створено виробничою компанією «1+1 production». Стрічка здобула головний приз у програмі «Від Сходу до Заходу» Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, гран-прі кінофестивалю у Таллінні та висувалася на здобуття премії «Оскар» Американської кіноакадемії в номінації «Фільм іноземною мовою».

 

За сюжетом. восьмирічний хлопчик повертається з мамою до рідного міста з евакуації взимку 1944 року. На півшляху додому, на невідомому полустанку малого з ненькою знімають із поїзда, тому що мати захворює на тиф. Незабаром вона помирає. Усе, що малий запам’ятав про місце, де назавжди лишилася його мати, – це те, що на привокзальній площі стоїть старий будинок із башточкою... Дитина лишається сам на сам зі своїм горем, серед чужих людей. Але, довірившись незнайомцям, хлопчак уперто продовжує свій шлях.

 

Чорно-білу стрічку відзначають художні зйомки, атмосфера повоєнної Одеси.

 

«Детектор медіа»

Фото - кадр із фільму «Будинок із башточкою», http://www.kinokolo.ua


 

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
15539
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop