19:24
Понеділок, 23 Вересня 2013

Проект українського режисера здобув премію фестивалю «Кіношок»

Олена Дем'яненко перемогла у Конкурсі на найкращий спільний повнометражний кінопроект країн-учасниць СНД
Проект українського режисера здобув премію фестивалю «Кіношок»
Проект українського режисера здобув премію фестивалю «Кіношок»

Проект Олени Дем'яненко «Моя бабуся Фані Каплан» отримав співпремію фестивалю «Кіношок». Про це повідомляє сайт Державного агентства з пптань кіно.

 
Кінопроекти «Моя бабуся Фанні Каплан» режисера Олени Дем'яненко (ко-продукція України, Франції, Росії; продюсери Дмитро Томашпольський та Ольга Осика) і «Прояв» (Росія-Грузія-Україна, режисер Ганна Саруханова, продюсер Юлія Мишкинене) розділили Третю премію (по 25, 18 тис. грн) Конкурсу на кращий спільний повнометражний кінопроект країн-учасниць СНД.

 

«Моя бабуся Фані Каплан» - переможець відкритих пітчингів четвертого конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013-2014 роки.


В основі фільму - журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. В паризькому передмісті Сент-Женев'єв Де Буа, в Руському домі  доживає останні дні старий, який володіє щоденником своеї бабці - Фані Каплан. Із цього щоденника київська журналістка Марина дізнається пронизливу історію «сліпого» кохання Фані Каплан до чоловіка на ім'я Віктор Гарський.


Засновниками Конкурсу на кращий спільний повнометражний кінопроект є Міждержавний фонд гуманітарного співробітництва держав-учасниць СНД, Міністерство культури РФ і Відкритий фестиваль кіно країн СНД, Латвії, Литви і Естонії «Кіношок».


Здобувачами премій можуть бути автори (продюсери), які мають певний досвід роботи в кіновиробництві. Переможцям конкурсу спільних проектів присуджуються 3 грошові премії, еквівалентні вартості розгорнутих кіносценаріїв.


Головні цілі та завдання конкурсу - виявлення кращих спільних кінопроектів, призначених для прокату на території будь-якої держави СНД, а також їх фінансова підтримка на стадії девелопменту.

 
Цього року до складу конкурсного журі під головуванням президента «Кіношоку» Віктора Мережко увійшли кінодраматург Іраклій Квірікадзе; режисер і продюсер Сергій Азімов (Казахстан); актор, режисер і сценарист Олександр Єфремов (Білорусь); кінознавець, перший заступник голови Спілки кінематографістів Росії Сергій Лазарук, а також кінокритики Леонід Павлючик і Людмила Успенська.

 

XXII-й  Відкритий фестиваль кіно країн СНД, Латвії, Литви та Естонії «Кіношок» проходив завершив роботу 22 вересня у Анапі. У конкурсній програмі фестивалю Україну було представлено Дмитра Томашпольського й Олени Дем`яненко («F 63.9 Хвороба кохання») та Максима Ксьонди («Дорога»).

 

«Детектор медіа»   


Фото - http://kinomusorka.ru

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
15031
Переглядів
Коментарі
wtf
01:09 / 25 Вересня 2013
3000$..что за премия? Стоимость четверти минуты фильма?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop