10:03
Середа, 1 Травня 2013

«Радіо Ера ФМ» створило до Дня Перемоги спецпроект про великих полководців другої світової війни

«Радіо Ера ФМ» створило до Дня Перемоги спецпроект про великих полководців другої світової війни

Із 2 по 10 травня з нагоди Дня Перемоги «Радіо Ера ФМ» транслюватиме цикл програм «Полководці другої світової та Великої Вітчизняної війни». Про це повідомляє прес-служба радіокомпанії.

 

Мета спеціального проекту, за словами Володимира Лукіна, завідувача редакцією громадсько-політичних програм радіо, розповісти слухачам про видатних полководців.

 

У програмах мова піде насамперед про тих полководців, які упродовж війни здійснювали безпосереднє командування великими з'єднаннями військ. Випуски створені у вигляді біографічних довідок з викладенням цікавих фактів біографії та з переліком основних бойових операцій, якими керували полководці.

 

Загалом планується вихід 32-х програм спецпроекту. Більше половини з них присвячені маршалам і генералам Робітничо-селянської червоної армії (РСЧА). Решта програм - про воєначальників Німеччини, США, Великобританії, Фінляндії та Франції.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23344
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop