18:52
Четвер, 30 Жовтня 2014

СБУ і МВС провели обшук у Держкіно та в компанії «Директорія кіно». На черзі - Film.ua?

СБУ і МВС провели обшук у Держкіно та в компанії «Директорія кіно». На черзі - Film.ua?
СБУ і МВС провели обшук у Держкіно та в компанії «Директорія кіно». На черзі - Film.ua?

29 жовтня в офісах Державного агентства України з питань кіно та компанії «Директорія кіно» пройшла перевірка документів. Про це «Детектор медіа» дізналася з власних джерел з-поміж представників кіногалузі.

 

За цими даними, перевірка проводилася у формі обшуку представниками СБУ та Головного управління боротьби з організованою злочинністю. Також, за даним джерел, перевірка документів 30 жовтня мала відбутися в компанії Film.ua та чекає надалі кінокомпанії, що брали участь у попередніх пітчингах Держкіно.

 

У прес-службі Держкіно інформацію щодо перевірки підтвердили. З огляду на таємницю слідства, представники відомства стисло зазначили: «Так, в приміщенні Держкіно 29 жовтня був проведений обшук працівниками СБУ і МВС, і вилучені документи про виробництво національних фільмів».

 

Представники «Директорії кіно» також підтвердили, що в офісі компанії проводилася перевірка документів. «Детектор медіа» надіслала запитання засновнику компанії Ігорю Савиченку, а також прес-службі Film.ua.

 

Прес- секретар ГУБОЗ МВС України Ірина Лемешева повідомила «Телекритиці», що уточнює дані факти. Прес-секретар СБУ Олена Гітлянська також зазначила, що з'ясовує інформацію щодо перевірки документів.

 

«Детектор медіа» інформуватиме читачів щодо розвитку подій та коментарів зазначених сторін.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7149
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop