14:46
П'ятниця, 15 Серпня 2014

27 серпня - благодійна вистава театру ім. Франка для допомоги українській армії

27 серпня - благодійна вистава театру ім. Франка для допомоги українській армії
27 серпня - благодійна вистава театру ім. Франка для допомоги українській армії

27 серпня у Національному академічному драматичному театрі  ім. Івана Франка відбудеться на благодійна вистава «Назар Стодоля» за п'єсою Тараса Шевченка. Кошти, вилучені із продажу квитків, будуть перераховані на потреби української армії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

 

Благодійна вистава ознаменує відкриття 95-го ювілейного сезону театру ім. Івана Франка. «Початок сезону з вистави «Назар Стодоля» за Шевченком символічний. Ця вистава стане не лише присвятою українським військовим, які оберігають державні кордони від ворога, а й спробою допомогти їм матеріально» - заявив генеральний директор театру Михайло Захаревич.

 

Рішення допомогти українським військовим на сході України було одностайно ухвалене колективом театру. На вилучені кошти будуть придані додаткові засоби захисту для військових - комплекти бронежилетів, касок тощо.

 

Дана ініціатива - не перший патріотичний прояв театру ім. Івана Франка. Так, у липні цього року працівники закладу вже перерахували на потреби армії свій загальний одноденний заробіток - 85 тис. 541 грн. як повідомляє Мінкульт, театр ім. Франка й надалі висуватиме ініціативи з підтримки українських військових.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4696
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду