22:16
Понеділок, 7 Липня 2014

«Батько» польських реформ закликав Захід активно протидіяти російській пропаганді

«Батько» польських реформ закликав Захід активно протидіяти російській пропаганді
«Батько» польських реформ закликав Захід активно протидіяти російській пропаганді

Захід має протидіяти «нечувано маніпулятивній» російській пропаганді, зокрема забезпечити росіян і мешканців східної України об'єктивною інформацією російською мовою. Таку думку в інтерв'ю «Укрінформу» висловив Лєшек Бальцерович, польський економіст та політик, організатор та ідейний натхненник польських економічних реформ (так званої «шокової терапії» або «Плану Бальцеровича») - перетворення Польщі з країни з плановою економікою на країну з ринковими господарством.

 

«Захід сьогодні повинен створити можливості забезпечення об'єктивною інформацією російською мовою росіян і мешканців східної України, починаючи з інтернету, оскільки це потребує менших коштів», - підкреслив пан Бальцерович.

 

Він додав, що нинішнє російське телебачення застосовує ще «гіршу і брехливішу» пропаганду, ніж у радянські часи.

 

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ (МЗС) Чехії ініціює створення телекомпанії, яка транслюватиме інформаційні програми в Україні російською мовою і буде конкурувати з російськими телеканалами. Намір чеської дипломатії підтримують Польща, Словаччина та Угорщина.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8780
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop