16:57
Четвер, 30 Січня 2014

Власник «Інтера» закликає шукати реальних результатів у переговорах влади та опозиції

Власник «Інтера» закликає шукати реальних результатів у переговорах влади та опозиції
Власник «Інтера» закликає шукати реальних результатів у переговорах влади та опозиції

Співвласник групи «Інтер» бізнесмен Дмитро Фірташ закликає владу та опозицію до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами. Про це йдеться у його зверненні, надісланому прес-службою.

 

«Сьогодні в Україні відбуваються події, котрі не дозволяють мені, як громадянинові та бізнесменові, за яким стоять багатотисячні трудові колективи Group DF, залишатися осторонь та мовчати. Жорстоке протистояння показало: коли люди не чують одне одного, під загрозою виявляється найцінніше - людське життя. Межу, на жаль, перейдено. Я висловлюю свої глибокі співчуття сім'ям та рідним загиблих», - зазначив  пан Фірташ.

 

Співвласник «Інтера» переконаний, що на сьогодні «усі мають об'єднатися та знайти вихід, щоб більше не допустити кровопролиття»: «Треба розуміти і пам'ятати, що з обох боків барикад - українці. Ми - громадяни однієї країни. І нам усім важливо зберегти цілісність України».

 

Бізнесмен закликав до пошуку компромісу шляхом продовження переговорів з реальними результатами.

 

Дмитро Фірташ наполягає на тому, що треба зробити все можливе, аби жодна людина більше не стала жертвою протистояння.

 

«Я переконаний у тому, що людське життя не може бути розмінною монетою. Тільки мирний шлях вирішення конфліктних ситуацій - є вірним», - додав він.

 

Нагадаємо, раніше компанія олігарха та медіавласника Ріната Ахметова «Систем кепітал менеджмент» (СКМ), якій належить «Медіа група Україна», заявила, що політична криза має бути вирішена мирним шляхом.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11564
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop