17:47
П'ятниця, 27 Грудня 2013

Речники МВС та Адміністрації президента спростували звинувачення у недоступності для преси

Речники МВС та Адміністрації президента спростували звинувачення у недоступності для преси

Прес-секретар МВС Сергій Бурлаков та керівник головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації президента України (АПУ) Денис Іванеско заявили, що вони працюють  в штатному режимі та  виконують покладені на них обов'язки у відповідності до вимог чинного законодавства. Про це речники повідомили  у відповідях на інформаційні запити, які «Детектор медіа» надіслала 25 грудня.

 

«Детектор медіа» надіслала такі запити у зв'язку з повідомленням «Української правди» від 24 грудня, у якому видання заявило, що «Прес-секретарі МВС, СБУ та Януковича не виконують своїх службових обов'язків» і не відповідають на телефонні дзвінки.

 

Сергій Бурлаков заявив, що не уникає спілкування з пресою і кожного дня відповідає на приблизно 200 телефонних дзвінків журналістів.

 

Денис Іванеско у відповіді на інформаційний запит «Детектор медіа» відповів, що до Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації АПУ, протягом 1-25 грудня 2013 року надійшло 195 запитів на отримання публічної інформації, з них 15 - від представників ЗМІ.

 

«На 12 запитів представників ЗМІ було надано відповіді в терміни, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації». Ще три запити журналістів перебувають у роботі, оскільки термін відповіді на них ще не збіг», - йдеться у відповіді Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації АПУ.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7740
Переглядів
Коментарі
о_о
18:10 / 27 Грудня 2013
чес все это, эти пресс секретутки нафиг там не нужны, только яыком воздух сотрясают
Віктор Мішковський
18:06 / 27 Грудня 2013
Брехня 3-го грудня я надіслав запит: Панове, прошу надати публічну інформацію стосовно повідомлення Януковича "Що це за угода, коли нас беруть і «нахиляють»?" (http://www.president.gov.ua/news/29651.html) а саме 1. Коли і де Янукович саме був взятий і нахилений. 2. Хто брав і нахиляв. 3. На який кут був нахилений. 4. Чи протистояв або сприяв нахилянню. 5. Якими є наслідки нахиляння. З повагою, Віктор Мішковський e-mail відповіді не отримав. За тиждень я повторив запит через сайт. Відповіді немає досі.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop