15:38
Понеділок, 29 Квітня 2013

Княжицький запевнив Яценюка, що виходить із конфлікту навколо ТВі

Княжицький запевнив Яценюка, що виходить із конфлікту навколо ТВі

Голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк офіційно звернувся до народного депутата від «Батьківщини» Миколи Княжицького «як до чесного журналіста та відповідального парламентаря вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі». Про це йдеться на сайті «Батьківщини»

 

Арсеній Яценюк звернувся до Миколи Княжицького з проханням дати можливість власникам остаточно поставити крапку в питанні власності на цей телеканал, а журналістам захистити свої права й право одного з незалежних телеканалів говорити правду в Україні.

 

Арсеній Яценюк зазначив, що для нього як для політика право власності на телеканал не є визначальним - найголовніше, чи може бути телеканал незалежним, а журналістський колектив реалізувати право на свободу слова: «У цивілізованому світі зміна власника не тягне за собою зміну редакційної політики ЗМІ. На жаль, не так є в Україні, де стало практикою, коли разом зі зміною власника правда змінюється на брехню. Конфлікт на телеканалі має бути вирішений у прозорий та справедливий спосіб. Можливо, із залученням незалежних «арбітрів», яких визначить журналістський колектив».

 

Як йдеться у заяві, Микола Княжицький у відповідь запевнив Арсенія Яценюка, що виходить із конфлікту навколо ТВі до остаточного його вирішення.

 

Як вже повідомляла «Детектор медіа», сьогодні 29 квітня, Микола Княжицький запевнив представників іноземних держав у тому, що співробітники каналу працюють у штатному режимі. Редакція ТВі за його словами, зараз працює над розширенням власного виробництва, збільшенням кількості авторських програм.

 

Нагадаємо, 23 квітня на сайті каналу ТВі з'явилося повідомлення про те, що генеральним директором призначено Артема Шевченка, а новим інвестором став американський бізнесмен українського походження Олександр Альтман. Багаторічний інвестор ТВі Костянтин Кагаловський і гендиректор Наталія Катеринчук заявили про рейдерське захоплення каналу, при цьому пан Кагаловський пообіцявповернути собі актив.

 

23 квітня журналісти ТВі оголосили страйк до вирішення конфлікту між власниками каналу. 24 квітня вони створили осередок профспілки і оприлюднили свої вимоги. Серед них - розірвати трудовий договір із новим керівником Артемом Шевченком і керівником ТОВ «Інтерпрофіт» (продакшн ТВі) Олегом Радченком, призначити в. о. керівників до вирішення спору між засновниками та інвесторами каналу в суді, оприлюднити прозору структуру власності ТВі та оголосити з документальним підтвердженням кінцевого бенефіціара, не змінювати сітки мовлення та не втручатися в професійну діяльність журналістів тощо.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16829
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
7.1% (1)
 
Ні, не подобається!
21.4% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
71.4% (10)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 14
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop