17:15
Середа, 24 Квітня 2013

Держкомтелерадіо визнав стан інформаційного простору Херсонщини незадовільним

Держкомтелерадіо визнав стан інформаційного простору Херсонщини незадовільним

Колегія Держкомтелерадіо на своєму засіданні 23 квітня проаналізувала стан інформаційного простору Херсонської області і визнала його незадовільним. Про це повідомляє прес-служба Комітету.

 

За  результатами обговорення доповіді начальника управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської ОДА О.Устиненка  колегія зробила висновок, що в області не приділяється увага розвитку інформаційної та видавничої галузей.

 

На Херсонщіні наразі немає обласної програми розвитку телерадіоінформаційного простору, через що не вирішується низка проблем. Сигнали ХОДТРК «Скіфія» не отримує населення Високопільського, Нововоронцовського, Великоолександрівського та Верхньорогачиського районів. Руйнується і не відновлюється мережа проводового радіо, що призводить до зменшення кількості радіоточок: на початку 2011 року - 26 тис., на початку 2012 року - 22 тис., сьогодні -18 тис.

 

Через складне фінансове становище та згортання мережі кіосків з продажу друкованої періодики із 643 зареєстрованих в області друкованих засобів інформації сьогодні фактично виходять близько 50, серед яких 29 - комунальні газети.

 

На Херсонщині не створено належних умов для розвитку видавничої галузі. Скорочується мережа роздрібної книжкової торгівлі. Особливо гостро ця проблема стоїть в селах та невеликих селищах.

 

Колегія Держкомтелерадіо рекомендувала Херсонській обласній державній адміністрації та Херсонській обласній раді усунути недоліки.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
18653
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop