18:04
Вівторок, 22 Вересня 2020

Більше 60% молоді не знають про можливості, запропоновані державою, — заступниця міністра молоді та спорту

1 626
Міністерство молоді та спорту акцентуватиме свою діяльність на інструментах підтримки молоді та залучення її до активності в суспільно-політичному житті країни. За мету поставили за наступні 5 років збільшити відсоток залученості молоді з 16% до 25%.
Більше 60% молоді не знають про можливості, запропоновані державою, — заступниця міністра молоді та спорту
Більше 60% молоді не знають про можливості, запропоновані державою, — заступниця міністра молоді та спорту

Про це заступниця міністра молоді та спорту Марина Попатенко розповіла під час національної радіодискусії «Якою має бути молодіжна політика». Вона говорила про ключові принципи Державної програми 2021-2025, яку наразі розробляють у Мінмолодьспорту за підтримки Програми розвитку ООН.

«Більше 60% молоді в Україні не знають про різноманітні можливості, які для них розробляються молодіжні політики органами державної влади, інститутами громадянського суспільства, міжнародними інституціями, і не хочуть брати участь [в суспільно-політичному житті — ДМ]. Це говорить про те, що достатньо велика кількість людей вихована на внутрішньому егоїзмі. Але вона не втрачена для наc — це дуже важливо», — сказала Марина Попатенко.

Посадовиця додала, що 27% молоді знають про можливості, але ще не визначилися, чи хочуть активно включатися в розвиток суспільного життя в Україні. 16% молодих людей активно долучаються до діяльності. Над позицією тих, хто не визначився, планують працювати в міністерстві шляхом привернення уваги до напрямку соціальної згуртованості, волонтерства, розвитку організацій громадянського суспільства, мережі молодіжних центрів тощо.

Під час дискусії обговорили також інші пункти проєкту закону «Про основні засади молодіжної політики», зокрема створення Українського молодіжного фонду й молодіжних рад.

Про актуальність Українського молодіжного фонду ДМ говорив із представницею Мінмолодьспорту — першопрохідцем конкурсної моделі державної підтримки проєктів ГО в Україні. 

Нагадаємо, в Україні створили Асоціацію молодіжних рад

Команда Української академії лідерства розповіла нам про те, як навчає молоде покоління брати відповідальність за себе і країну.

Своєю чергою, очільниця ВГО «Молодіжний націоналістичний конґрес» — про співпрацю з органами влади, вплив на молодіжну політику та роль націоналістичних ідей у становленні нової генерації українців.

Найбільша молодіжна скаутська організація України «Пласт» розповіла про те, як світова пандемія COVID-19 вплинула на національно-патріотичне виховання української молоді.

ДМ також писав, як молодіжним центрам впровадити платні послугиЧитайте також
Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами у нашому телеграм-каналі "Що там у ГО?". 

Якщо хочете бути в курсі головних новин про життя громадянського суспільства в Україні, підписуйтесь на нашу розсилку. Пишемо раз на тиждень і без спаму.
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1626
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду