13:12
П'ятниця, 19 Червня 2020

До 22 червня – реєстрація на презентацію Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні

263
Публічна презентація проєкту Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні відбудеться 24 червня.
До 22 червня – реєстрація на презентацію Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні
До 22 червня – реєстрація на презентацію Карти правових реформ для громадянського суспільства в Україні

Карта правових реформ для громадянського суспільства — це аналітичний, візійний та полісі-документ, що містить бачення громадянського сектору щодо пріоритетів реформування та покращення правового середовища для організацій громадянського суспільства України на 2021-2025 рр. Карта правових реформ має бути покладена в основу нової Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні.

Карта правових реформ стала напрацюванням понад 150 представників організацій громадянського суспільства з різних регіонів України, які з березня по червень 2020 року вкладали свої знання, досвід і бачення, щоб спільно розробити візію для розвитку громадянського суспільства на наступні роки. До розробки документу у рамках надання консультацій також долучалися представники міжнародних організацій та органів державної влади.

Захід відбудеться 24 червня 2020 року (середа) з 10:00 до 12:00 онлайн на платформі Zoom з трансляцією у Facebook та Youtubе. Подія буде відбуватись на платформі Zoom-webinar. Робоча мова заходу – українська. Також буде забезпечено синхронний переклад на англійську мову. Реєстрація учасників на Zoom-платформі триватиме з 9:40 до 10:00.

До участі у заході запрошуються всі бажаючі представники громадських, благодійних об’єднань та міжнародних організацій, органів державної влади, а також інші експерти та фахівці аналітичних центрів і інститутів громадянського суспільства, які зацікавлені в покращенні правового середовища для громадського сектору.

Для участі необхідно зареєструватися до 22 червня 2020 року (включно).

Всім зареєстрованим учасникам буде надіслано посилання на Zoom та детальну програму заходу.

З додатковими запитаннями слід звертатися до Валерії Дідик, менеджерки проєктів ЦЕДЕМ, v.didyk@cedem.org.ua.

Ця подія стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (АМР США) в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», який реалізується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
263
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду