20:00
Середа, 23 Січня 2019

КМДА запустила новий онлайн-сервіс для подачі запитів на доступ до публічної інформації

На офіційному порталі Києва у тестовому режимі запрацював новий онлайн-сервіс – форма для подачі запитів на доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Київська міська держадміністрація та її структурні підрозділи.
КМДА запустила новий онлайн-сервіс для подачі запитів на доступ до публічної інформації
КМДА запустила новий онлайн-сервіс для подачі запитів на доступ до публічної інформації

Про це повідомляє сайт міськради столиці з посиланням на керівника апарату КМДА Дмитра Загуменного.

Подати запит онлайн можна за посиланням. Після натискання на кнопку «Подати запит на публічну інформацію» з’явиться форма для заповнення. Запитувач має назвати себе; обрати спосіб, яким він хоче отримати інформацію; сформулювати зміст запиту (дати загальний опис інформації або вказати вид, назву, реквізити чи зміст документа, що стосуються запиту).

У разі потреби до тексту можна долучити файли.

Після заповнення форми та її відправки запит, як і раніше, потрапить до управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату КМДА.

«Близько 60% запитів до управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації надходить електронною поштою. Тож, на нашу думку, ще один онлайновий спосіб запитати публічну інформацію стане популярним серед запитувачів», - розповів керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

Він також нагадав, що нещодавно на Єдиному порталі Києва у тестовому режимі запрацював аналогічний онлайн-сервіс для журналістів. У рубриці «Для ЗМІ», заповнивши відповідну онлайн-форму, тепер можна поставити запитання представникам міської влади, отримати коментар, інтерв’ю або дозвіл на зйомку на міських об’єктах.

Раніше повідомлялось, що київська влада створить КП «Центр публічної комунікації та інформації».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
289
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop