15:26
П'ятниця, 11 Січня 2019

Оголошено прийом документів на грант Президента України у галузі кінематографії

Державне агентство України з питань кіно (Держкіно) оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії.
Оголошено прийом документів на грант Президента України у галузі кінематографії
Оголошено прийом документів на грант Президента України у галузі кінематографії

Про це йдеться на сайті Держкіо.

Повідомляється, що на грант можуть претендувати діячі у галузі кінематографії віком до 35 років. Для участі в конкурсі претенденти повинні з 14 січня по 14 лютого 2019 року подати до Держкіно такі документи:

– заповнена власноруч заявка на участь у конкурсному відборі на здобуття гранту Президента України (Заявка);

– кошторис творчого проекту фільму на участь у конкурсі на одержання гранту Президента України молодим діячам (Кошторис);

– заявка на участь у конкурсі (Додаток 1);

– документи згідно з переліком (Додаток 2)

За повідомленням Держкіно, загальний обсяг коштів, передбачений на виплату трьох грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії для створення і реалізації творчих проектів у 2019 році, складає 220 тис. грн.

Документи подаються до Державного агентства України з питань кіно у трьох друкованих екземплярах та на одному електронному носії. Документи приймаються за адресою: Державне агентство України з питань кіно, каб. 412, вул. Лаврська, 10, Київ, 01010, контактний тел. (044) 280-11-72, факс (044) 280-27-18

Нагадаємо, на початку січня 2019 року Державне агентство з питань кіно оголосило прийом заявок до складу Експертної комісії щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі кінематографії. У державному бюджеті на 2019 рік на гранти Президента України молодим діячам мистецтва для створення і реалізації творчих проектів в сфері кінематографії та премії за видатні досягнення у галузі кінематографії передбачено 420 тис. грн.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
669
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop