10:46
Субота, 29 Грудня 2018

У мережі поширили фейк про розкрадання майна військовослужбовцями – Військова прокуратура

Військова прокуратура Південного регіону України повідомляє, що інформація щодо розселення та розкрадання майна бази відпочинку військовослужбовцями 57 ОМПБр на відеохостингах та соціальних мережах не відповідає дійсності
У мережі поширили фейк про розкрадання майна військовослужбовцями – Військова прокуратура
У мережі поширили фейк про розкрадання майна військовослужбовцями – Військова прокуратура

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури.

Зокрема, прокуратура інформує, що у грудні 2018 року деякими користувачами відеохостингів та соціальних мережбула поширена інформація щодо нібито розселення військовослужбовців 57 Окремої мотопіхотної бригади (ОМПБр) до оздоровчого закладу «Буревістник», який розташований на території Арабатської стрілки у Генічеському районі Херсонської області, та розкрадання ними майна у вказаному закладі.

Прокуратура повідомляє, що зазначена інформація не відповідає дійсності.

«Зокрема, наголошуємо, що військовослужбовці 57 ОМПБр упродовж дії воєнного стану не розселялися до оздоровчого закладу "Буревістник" та будь-яке майно вказаного закладу ними не викрадалось. Більше того, особовий склад вказаної бригади з 30 листопада 2018 року виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, що фізично унеможливлювало їх присутність в оздоровчому закладі», – йдеться в повідомленні.

Військова прокуратура повідомляє, що оздоровчий заклад з вересня 2018 року перебуває в законсервованому стані. Також зазначено, що до органів Національної поліції Херсонської області будь-яких заяв та повідомлень за вказаним фактом не надходило.

В цей же час, повідомляє прокуратура, в мережі Інтернет набула поширення інформація про нібито звернення представників оздоровчого закладу «Буревістник» до органів Військової прокуратури Південного регіону України за фактом протиправних дій військовослужбовців 57 ОМПБр із прикладенням фотокопій звернень та наданих на них

«Під час перевірки зазначеної інформації встановлено, що будь-яких звернень за наведеними фактами до органів Військової прокуратури Південного регіону України не надходило, будь-яких відповідей за підписом керівників прокуратур не надавалось», – повідомляє військова прокуратура.

Також зазначено, що поширена інформація є «черговою спробою дискредитації Збройних Сил України та правоохоронних органів з метою формування негативного враження у громадян та носить виключно неправдивий характер».

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
248
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop