13:42
П'ятниця, 7 Грудня 2018

У Дніпрі оштрафовано двох підприємців за розповсюдження книжок з РФ

Працівниками Держкомтелерадіо виявлено та припинено незаконну реалізацію в м. Дніпро книжкової продукції, завезеної з Російської Федерації без дозвільних документів
У Дніпрі оштрафовано двох підприємців за розповсюдження книжок з РФ
У Дніпрі оштрафовано двох підприємців за розповсюдження книжок з РФ

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Зокрема штрафи у розмірі 32 тис. 230 грн накладено на ФОП Шапран Ю.В. та ФОП Сердюк І.І., книжки вилучено з обігу.

Держкомтелерадіо зазначає, що у разі повторного порушення чинного законодавства, сума штрафу складатиме вже 186 тис. 150 грн.

Нагадаємо, що з 1 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту», згідно з яким видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Станом на 7 грудня уповноваженими посадовими особами Держкомтелерадіо складено 27 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів. Незаконно ввезену видавничу продукцію вилучено з обігу.

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
349
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop