20:00
Понеділок, 19 Листопада 2018

Film.ua запускає новий формат Film.ua Entertainment, який очолить Юлія Сабадаш

Film.ua Group оголосила про перезавантаження свого стратегічного напрямку - Film.ua Event. На його базі компанія запускає новий формат - Film.ua Entertainment, який очолить Юлія Сабадаш.
Film.ua запускає новий формат Film.ua Entertainment, який очолить Юлія Сабадаш
Film.ua запускає новий формат Film.ua Entertainment, який очолить Юлія Сабадаш

Про це повідомляється на сайті Film.ua.

«Ми раді, що Юля приєдналася до нас. Саме зараз її експертиза та зв'язки разом з нашими можливостями дозволять вивести на новий рівень напрямок, який тепер буде називатися Film.ua Entertainment. За останні роки напрям провів величезну кількість BTL акцій, як для кіностудії, так і для зовнішніх замовників. Серед них організація фестивалів, здійснення BTL & EVENT комунікацій Film.ua Group, в тому числі event складова прем'єрних рекламних кампаній Film.ua Group. Зупинятися ми не збираємося і бачимо тут цікавий великий ринок і серйозні перспективи, в тому числі завдяки запуску низки нових напрямків в Групі, що в цілому дасть синергію. Спробуємо попрацювати і в нових для себе нішах. Сподіваюся, що результати будуть помітні вже найближчим часом. Що стосується завдань, які стоять перед Юлею прямо зараз, - це аудит того, що зроблено нами за останні роки в даному напрямку, формування стратегії і команди професіоналів», - розповів операційний директор Film.ua Group Сергій Молчанов.

Раніше повідомлялося, що у нішевого платного телеканалу FilmUADrama групи Film.ua Group змінився склад власників: третьою співвласницею ТОВ «Справжні канали» (юридична особа каналу) з часткою 42,5% стала Олена Сєвєргіна.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
393
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop