14:15
П'ятниця, 19 Жовтня 2018

Суд задовольнив позов Дмитра Карпія до комунального підприємства щодо доступу до інформації

18 жовтня Київський окружний адміністративний суд задовольнив позов запитувача Дмитра Карпія до комунального підприємства (КП) «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського р-ну м. Києва» щодо надання належної відповіді на інформаційний запит та визнання відмови КП в ньому протиправною.
Суд задовольнив позов Дмитра Карпія до комунального підприємства щодо доступу до інформації
Суд задовольнив позов Дмитра Карпія до комунального підприємства щодо доступу до інформації

Про це повідомляє ІМІ.

Пан Карпій надіслав запит до керуючої компанії з обслуговування житлофонду про роботи і послуги, надані двома приватними суб’єктами – які саме роботи виконували, їхні ціни та якість виконання, натомість отримав відповідь, що запитувана інформація не є публічною

У процесі розгляду справи суд витребував копії договорів КП, які стосувалися предмету запиту Карпія, і відповідач їх надав.

За повідомленням ІМІ, відповідач надав копії відповіді на повторний та ідентичний за змістом запит позивача. Проте останній заперечував її отримання, а КП не змогло подати доказів її надсилання Карпію.

Наразі суд оголосив вступну та резолютивну частини судового рішення. Після складення тексту судового рішення в повному обсязі відповідач (КП) ще матиме змогу оскаржити його в апеляційному порядку.

За повідомленням видання, позов було подано в межах проекту ІМІ щодо зниження фінансових бар’єрів у доступі до публічної інформації – було профінансовано оплату судового збору та послуги представника в суді. Представником позивача виступав юрист ІМІ Роман Головенко.

Нагадаємо, 20 лютого 2017 року ряд громадських організацій України підписали Меморандум про створення коаліції «За зменшення фінансових бар’єрів у справах по доступу до публічної інформації». Пан Карпій став одним із переможців цієї ініціативи. 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
477
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop