19:08
П'ятниця, 21 Вересня 2018

«Заборона» зазнає DDoS-атаки

Сайт інтернет-видання Zaborona.com протягом вересня зазнає DDoS-атаки.
«Заборона» зазнає DDoS-атаки
«Заборона» зазнає DDoS-атаки

Про це повідомляє Інститут масової інформації з посиланням на співзасновницю видання Катерину Сергацкову.

Зокрема, сайт zaborona.com почав відчувати перебої в роботі – від уповільнення завантаження до повної відмови.

Як з’ясували IT-спеціалісти з «Лабораторії цифрової безпеки», 10 та 11 вересня було здійснено спробу отримати доступ до адмінки сайту шляхом перебору паролів з використанням інструменту wpscan. Атака на сайт здійснювалася з кількох IP-адрес, зокрема Los Angeles та Severodonetsk.

«Атака на нас у кіберпросторі не була для нас неочікуваною. Ми запустили наш проект у лютому цього року і постійно говоримо на дискусійні, чутливі, складні теми. Зокрема, критикуємо нападників на культурні та соціальні події, антиромські погроми, хейт-спіч у бік різних соціальних груп. Але якщо раніше нам погрожували у фізичному просторі, то тепер перейшли у кіберплощину. Дивує тільки те, що хакери витратили доволі великі ресурси для відносно маленького сайту, яким є “Заборона”. Можливо, тренуються», – зауважила Сергацкова.

Також вона впевнена, що ближче до виборів таких атак на українські незалежні медіа буде дедалі більше.

«Заборона» – мультимедійний проект Катерини Сергацкової, який стартував у лютому 2018 року. Видання позиціонує себе як медіа-проект, створений українськими журналістами у відповідь на появу консервативних тенденцій і поляризації суспільства. «Наша мета – розвиток сторітеллінга, глибокого, дослідницького підходу до тем, slow-journalism», – повідомляла редакція.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
483
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop