10:55
Неділя, 16 Вересня 2018

Необхідне введення незалежних спостережних рад та менеджменту для ЗМІ – Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає необхідним введення незалежних спостережних рад та менеджменту для медіа.
Необхідне введення незалежних спостережних рад та менеджменту для ЗМІ – Гройсман
Необхідне введення незалежних спостережних рад та менеджменту для ЗМІ – Гройсман

Про це він заявив на 15-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє покоління всього», організованій Фондом Віктора Пінчука.

«Я думаю, що ми прийдемо до того, щоб всі власники медіаресурсів прийняли рішення і ввели туди незалежний менеджмент, незалежне управління, незалежні наглядові ради. Рецепту кращого немає», – сказав він.

Пан Гройсман підкреслив, що держава не впливає і не може впливати на те, хто і якими медіа володіє. «Ніхто не може ревізувати право власності в нашій державі», - заявив він.

Водночас прем'єр-міністр зауважив, що деякі ЗМІ останнім часом демонструють агресивну риторику на адресу України.

«Що стосується ЗМІ – цей ландшафт не змінювався багато років … Нещодавно він дещо змінився, я думаю, що українські колеги розуміють, про що йде мова – і ми побачили достатньо агресивну риторику щодо подій в Україні», – наголосив пан Гройсман.

Незважаючи на це, за словами голови Верховної Ради України, будь-яке втручання в редакційну політику ЗМІ з боку держави було і залишатиметься неприпустимим.

«Втручатися в редакційну політику будь-якого медіа – я ніколи цього в житті не робив і, боронь Боже, це було б проти моїх правил … Кращої вакцини, ніж відкритість і прозорість, для свободи слова просто не може бути», – зазначив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що сприятиме свободі слова в Україні та назвав блокування ЗМІ «дикунством». Тоді відбувалося блокування невідомими офісу телеканалу NewsOne. Канал пов’язав це із трансляцією маршу за так званий «народний імпічмент» президента України Петра Порошенка.

Водночас за результати моніторингу громадської організації «Детектор медіа» одного тижня в квітні Володимир Гройсман посів перше місце за кількістю піару в телевізійних новинах.

Фото – Фонд Віктора Пінчука.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
726
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop