16:43
П'ятниця, 17 Серпня 2018

Генштаб звернувся до каналу ZIK через ефір з Юрієм Бутусовим (ДОПОВНЕНО)

Генеральний штаб Збройних сил України надіслав листа до редакції телеканалу ZIK, у якому стверджує, що головний редактор інтернет-порталу «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов поширював недостовірну інформацію в ефірі
Генштаб звернувся до каналу ZIK через ефір з Юрієм Бутусовим (ДОПОВНЕНО)
Генштаб звернувся до каналу ZIK через ефір з Юрієм Бутусовим (ДОПОВНЕНО)

Про це йдеться на сайті каналу.

За повідомленням каналу, програма «Перші про головне. Коментарі» із темою «Бої за Іловайськ – Хто винен?» за участі Юрія Бутусова вийшла в ефірі ZIKy 10 серпня.

«В прямому ефірі головред «Цензор. НЕТ» ділився власною думкою щодо того, хто винен у трагедії під Іловайськом», – повідомляє канал.

У листі Генштаб зазначає, що «поширені Юрієм Бутусовим відомості є недостовірними» та попросив канал донести це до відома головреда «Цензон.НЕТ».

Телеканал ZIK повідомив, що не несе відповідальності за заяви запрошених гостей і «жодних священних корів чи недоторканних чиновників для журналістів ZIKу не існує».

«Відтак прохання Генштабу «довести вищезгадане до головного редактора інтернет-порталу "Цензор. НЕТ" Юрія Бутусова…" є для телеканалу ZIK не зрозумілим», – йдеться на сайті каналу.

Канал також зазначає, що готовий надати майданчик для дебатів та висловлювання різних думок і поглядів.

«Детектор медіа» звернувся по коментар до пана Бутусова. Він сказав наступне:

«Мені теж прийшов лист від Генштабу та МО. Що сказати? Я свідок у справі по розслідуванню подій в Іловайську та експерт групи військово-тактичної експертизи КНІІСЕ, з допуском до державної таємниці. Справа розслідувана два роки тому, тоді ж було складено акт про експертизу. Тож усі матеріали для початку суду вже давно готові, суд треба було давно починати. Але до суду справу не передають.

Замість цього, я вважаю, військове керівництво веде інформаційну війну та приховує від громадськості правду, обманює родичів сотен зигиблих, принижує та ображає добровольців. Новий приклад брехні керівництва Генштабу, на мій погляд, - інтерв'ю Муженка "Радіо Свобода". Замість листів краще б подали до суду на мене - це б дозволило у цивільному процесі у закритому хоча б режимі оголосити матеріали розслідування, і хай би суд вирішував, хто бреше - я чи Муженко. До суду Муженко та Генштаб подавати бояться, я вважаю, тому що тоді правда буде легалізована правовим рішенням. Тому розсилають брехливі, на мою думку, листи.

Факт, на мый погляд, що саме Муженко під час оточення під Іловайськом повідомив російському Генштабу маршрут та час виходу українських військ, він сам визнав у своїх інтерв'ю та показах, і суд має визначити - це зрада чи така була необхідність розповідати надсекретні дані росіянам, коли вони вбивають наших бійців? За будь-які повідомлення у ЗМІ про пересування військ військові сварять журналістів, а тут сам Муженко, який на той час був і командувачем АТО на території Донецької та Луганської областей, визнає, що передав усі дані ворогу, і в цьому випадку немає ні суда, та навіть службового розслідування нема, а чотири роки, вважаю, розповсюджується брехня. Причому брехня розповсюджується Генштабом, який за бюджетні кошти наймає піар-структури та СММ-структури та завалює брехнею весь інтернет.

Листи Муженка за відсутності судів - це страх визнання власної відповідальності. А таким безвідповідальним боягузам, позбавленим честі відповідати за свої вчинки та за загублені життя підпорядкованих йому підрозділів ЗСУ, НГУ та МВС, на мій погляд, не місце на державній службі. Звичайно, що ганебна ситуація з відсутністю розслідування та відсутністю будь-яких судових рішень по Іловайську - це відповідальність і президента Петра Порошенка, який любить тримати на посадах людей з компроматом, хай безвідповідальних та непорядних, але особисто йому віддданих».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4281
Переглядів
Коментарі
Юрій
21:01 / 18 Серпня 2018
У мене виникає питання:Яким чином планувалось звільнити оточених в Іловайську? Проривом кільця оточення? Виведенням по "зеленому корідору"? Якщо противник дає згоду на виведення оточених,то звісно виведення мусимо погоджувати-місце,час..? Хто наперед знав,що буде кацапсько-бандитський відстріл колони?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop