13:15
Четвер, 12 Липня 2018

Мешканцям Донбасу не вистачає конкретної та практичної інформації – Лигачова

Локальним медіа необхідно більше комунікувати з мешканцями Донбасу на контрольованих Україною територіях. Техніка та формат подачі інформації місцевими ЗМІ застаріла
Мешканцям Донбасу не вистачає конкретної та практичної інформації – Лигачова
Мешканцям Донбасу не вистачає конкретної та практичної інформації – Лигачова

Про це сказала голова ГО «Детектор медіа» Наталя Лигачова 12 липня під час прес-конференції в «Укрінформі» на тему «Як державні органи влади України комунікують з Донбасом. Результати моніторингу за перше півріччя 2018 року».

За словами пані Лигачової, наразі на території Донбасу присутній низький рівень комунікації між місцевими ЗМІ та мешканцями цього регіону. Вона вважає, що медіа мають активніше спілкуватися з населенням. Пані Лигачова загадала дослідження медіаспоживання та оцінки суспільно-політичних процесів мешканцями Луганської та Донецької областей (підконтрольних уряду України) та зазначила, що людям, перш за все, не вистачає дуже конкретної, практичної інформації.

«Всі вони кажуть, що хочуть розуміти, як в кожному випадку що відбувається. І цю інформацію ні представники центральної влади, ні губернатори, ні локальна влада не доносять до людей. Вони воліють казати про високі матерії. І це, безумовно, не сприяє довірі мешканців Донбасу до української влади. Необхідно бути ближче до людей. Розповідайте про успіхи окремих людей, про історії подолання проблем. Розповідайте про негативні речі, що не вдалося подолати. Шукайте конкретних винуватців цього. Якщо ви проводите якесь розслідування, то доводьте його до кінця. Необхідно більше практичної, локальної інформації. Це дуже прості рецепти комунікації з мешканцями Донбасу, контрольованих Україною, але чому цього не відбувається, нам поки що важко сказати», – пояснила вона.

Також пані Лигачова зауважила, що ті формати подачі інформації, які пропонують місцеві ЗМІ, мешканцям Донбасу нецікаві.

«Аудиторія, особливо молода, більш просунута, користується інтернетом і шукає більш гарної візуалізації. А наші локальні медіа, на жаль, дуже часто користуються радянськими форматами», – сказала вона та зазначила, що через це в молодої аудиторії Донбасу довіра до локальних ЗМІ зменшується.

Пані Лигачова порадила місцевим медіа Донбасу використовувати в роботі передові технології та доводити свою інформацію зручними та комфортними засобами до різної цільової аудиторії за віком та освітою.

Нагадаємо, 12 липня під час прес-конференції «Як державні органи влади України комунікують з Донбасом. Результати моніторингу за перше півріччя 2018 року» експерти зауважили, що українцям не вистачає комунікативної активності ЗМІ та чиновників в питаннях роз’яснення ухваленого закону про реінтеграцію Донбасу.

 

Фото: Павло Шевчук

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
362
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop