15:33
Вівторок, 3 Липня 2018

Владислав Сидоренко започаткував проект Showroom

У проекті, який поки що можна побачити на YouTube-каналі, найбільш значущі, суспільно-політичні події і діячі України обговорюватимуться в форматі Late-night talk show
Владислав Сидоренко започаткував проект Showroom
Владислав Сидоренко започаткував проект Showroom

Владислав Сидоренко, який був головредом журналістських проектів у компанії «1+1 Production» у групі «1+1 медіа», започаткував новий проект під назвою Showroom.

У програмі в форматі Late-night talk show обговорюватимуться актуальні питання і тенденції в політиці, суспільному житті тощо. Разом із Владиславом в дискусії беруть участь журналіст Ігор Колтунов і експерт Валерій Кіпішінов.

Перші кілька випусків Showroom будуть присвячені обговоренню «нового курсу» Юлії Тимошенко, анонсують засновники.

«Це один із моїх перших, нових проектів, які я збираюся робити, - розповів Влад Сидоренко «Детектору медіа». - Якийсь час публікувати випуски я збираюся на своєму острові свободи - YouTube-каналі, хоча обговорюю можливу взаємодію і з телеканалами.

Здебільшого це - говорити і, що важливіше, називати все своїми іменами в форматі Late-night talk show. Нічого подібного ще не було, це вперше. Я вірю, що люди готові чути і бути чесними перед самими собою.

Якщо не зараз, то коли ми нарешті наважимося про все це говорити відкрито? Коли вже буде пізно? Для цього я і створив showroom. Це в першу чергу свобода дивитися і вимовляти вголос».

Як повідомляв «Детектор медіа», Владислав Сидоренко в червні припинив співпрацю з «1+1 медіа». Тоді ж пан Сидоренко розповів ДМ про наміри займатиметься новими проектами, подібних яким «ще ніхто не робив».

Фото: скріншот відео 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1169
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop