ПРОЕКТИ
16:45
Субота, 28 Квітня 2018

Роскомнагляд розблокував 3 мільйони IP-адресів

Але відомство продовжує спроби блокування Telegram.
Роскомнагляд розблокував 3 мільйони IP-адресів
Роскомнагляд розблокував 3 мільйони IP-адресів

Роскомнагляд розблокував три підмережі іноземних хостинг-провайдерів із метою «уникнути обмеження доступу до добропорядних інтернет-ресурсів». Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства, передає Gordonua.com.

«IP-адреси Telegram, які є у складі цих підмереж, повністю встановлено і заблоковано. У зв'язку з цим розблокування підмереж ніяк не вплине на рівень деградації мессенджера», – заявили в відомстві.

Канал у Telegram RKNShowtime, який стежить за поповненням реєстру заборонених сайтів, повідомив, що Роскомнагляд зняв із блокування дві підмережі компанії Amazon і підмережу найбільшого європейського хостинг-провайдера OVH. За його даними, всього розблоковано 3,2 мільйона IP-адрес.

Нагадаємо, що Роскомнагляд намагається заблокувати роботу месенджера Telegram з 16 квітня. При спробах заблокувати месенджер Роскомнагляд заблокував велику кількість адрес, зокрема через це постраждали IP-адреси Google, Amazon, Microsoft та інших великих хостинг-провайдерів.

22 квітня Telegram закликав росіян влаштувати акцію проти блокування месенджера. На знак «підтримки вільного інтернету» пропонувалося запустити з вікна паперовий літачок.

Також через заборону Telegram інтернет-користувачі тролили Роскомнагляд в сервісі Google Maps.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
403
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop