20:00
Понеділок, 23 Квітня 2018

ОМКФ розпочав прийом заявок на конкурс телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects

Заявки приймаються до 25 травня включно. Результати відбору будуть оприлюднені 20 червня, а відібрані проекти представлять телепровайдерам, дистриб’юторам, копродюсерам 18 липня на пітчингу проектів серіалів.
ОМКФ розпочав прийом заявок на конкурс телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects
ОМКФ розпочав прийом заявок на конкурс телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects

Одеський міжнародний кінофестиваль розпочав прийом заявок на конкурс телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects. Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

Конкурс відбудеться в межах ОМКФ вдруге. Зазначається, що для участі у пітчингу буде представлено від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів, написаних сценаристами східно- та центральноєвропейського походження. Також у конкурсі можуть брати участь проекти, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи.

Організатором конкурсу виступає Одеський міжнародний кінофестиваль за підтримки кінокомпанії Star Media та європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи ScripTeast.

Проект, що подається на участь у Odesa IFF ScripTeast Series Projects, повинен бути оригінальним та потенційно цікавим для міжнародного глядача. Відбір проектів здійснюється комісією, призначеною ОМКФ, Star Media та ScripTeast.

Заявки приймаються до 25 травня включно. Результати відбору будуть оприлюднені 20 червня, а відібрані проекти представлять телепровайдерам, дистриб’юторам, копродюсерам 18 липня на пітчингу проектів серіалів. Пітчинг відбудеться в межах ділового майданчика Film Industry Office.

Журі Odesa IFF ScripTeast Series Projects складається з представників ScripTeast, Star Media та ОМКФ.

Минулого року у пітчингу взяли участь 5 проектів. Журі визнало переможцем проект «Прокляті гори» (Хорватія).

Нагадуємо, що 9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 13 до 21 липня. Прийом заявок у конкурсні програми розпочався у грудні 2017 року.

У грудні ОМКФ запровадив нову номінацію в національному конкурсі – «Найкраща режисерська робота».

Також з 18 квітня до 16 травня приймаються заявки на пітчинг та Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
294
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop