17:21
П'ятниця, 13 Квітня 2018

Український мультфільм «Викрадена принцеса» стартував у прокаті у В'єтнамі та країнах Середнього Сходу

Наразі прокат анімаційного фільму також триває у Туреччині, Румунії, Україні, Хорватії, Болгарії, Боснії і Герцеговині.
Український мультфільм «Викрадена принцеса» стартував у прокаті у В'єтнамі та країнах Середнього Сходу
Український мультфільм «Викрадена принцеса» стартував у прокаті у В'єтнамі та країнах Середнього Сходу

Цього тижня розпочався кінотеатральний прокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» у Єгипті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Кувейті, Лівані, Йорданії, Катарі, Омані та Бахрейні, а відсьогодні мультфільм показують і у В’єтнамі. Про це повідомляє прес-служба Film.ua.

Дистриб’ютором у країнах Середнього Сходу виступила дочірня компанія Walt Disney Studios - Italia film. У Єгипті, Об'єднаних Арабських Еміратах, Кувейті, Лівані, Йорданії, Катарі, Омані та Бахрейні мультфільм демонструють англійською мовою з субтитрами.

Наступною країною міжнародного прокату мультфільму стане Литва: український анімаційний фільм показуватимуть там з 27 квітня. У травні стрічку побачать глядачі Латвії, Сербії та Чехії, влітку – Ізраїлю, Китаю, Естонії, Польщі, Словенії та Кореї.

Наразі прокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса» триває у Туреччині, Румунії, Україні, Хорватії, Болгарії, Боснії і Герцеговині.

Нагадаємо, що мультфільм попередньо проданий у більш ніж на 50 країн, у тому числі у Францію, Німеччину, країни Близького Сходу, Південної Африки, Азії та Латинської Америки.

Анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», створений студією Animagrad за підтримки Державного агентства України з питань кіно, вийшов у національний прокат 7 березня

Він став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування склала близько 20% від загального бюджету в 95 млн грн.

За перший вікенд прокату в Україні стрічка зібрала майже 21,5 млн грн. Мультфільм побив рекорд із касових зборів серед українських фільмів

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
529
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop