15:45
Середа, 11 Квітня 2018

Сайт телеканалу іномовлення України UATV почав працювати арабською

Сайт «Мультимедійної платформи іномовлення України» UATV.UA почав працювати арабською мовою.
Сайт телеканалу іномовлення України UATV почав працювати арабською
Сайт телеканалу іномовлення України UATV почав працювати арабською

Про це повідомляється на сайті.  

Онлайн-ресурс, адресований іноземній аудиторії, відтепер доступний читачам чотирма мовами - українською, російською, англійською та арабською.

«Сайт – це ще один ресурс інформування, який ми запускаємо, щоб познайомити арабську аудиторію з новинами з України, власне, із правдою про те, що реально відбувається в країні, – каже завідувач редакції іномовлення Сафван Джулак. – Усі, хто шукає інформацію про Україну, зокрема, у сфері медицини, освіти, туризму, історії, економіки, спорту… тепер можуть отримати її у нас».

Сафван Джулак переконаний, що інтерес арабської аудиторії до України досить великий. Як і України – до арабського світу.

«За рік на сторінці каналу в Facebook ми набрали понад 100 тис. підписників. І понад 5 тисяч – на YouTube. Це свідчить про те, що арабський світ цікавиться Україною, – зазначає завідувач редакції іномовлення. – Україна рухається в бік ЄС, але важливими є відносини з арабським світом. До речі, це підтверджують офіційні візити Президента України Петра Порошенка до Саудівської Аравії, Кувейту, Катару… У свою чергу, ми працюємо для того, щоб платформа іномовлення стала одним із головних медіаінструментів для будівництва цих «мостів» – між Україною й арабським світом».

Як повідомляв «Детектор медіа», офіційний запуск сайту UATV відбувся 5 лютого 2018 року, раніше сайт працював у тестовому режимі. Раніше функціонували три мовні версії - українська, російська, англійська, планувалося додати арабську та кримськотатарську.

«Над кожною мовною версією сайту працюють окремі групи людей, і кожна мовна версія сайту орієнтована на інтереси своєї аудиторії. Редакторами кожної мовної версії (саме редакторами, меншою мірою журналістами) є носії мови. Це принципово», - розповіла тоді генеральна директорка МПІУ UATV Людмила Березовська.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
267
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop