18:30
Понеділок, 19 Березня 2018

Голова правління НСТУ заявив, що не буде називати причетних до появи в ефірі карти України без Криму

Зураб Аласанія прокоментував заяву віце-прем’єра Вячеслава Кириленка, який раніше сказав, що вимагає прізвища причетних.
Голова правління НСТУ заявив, що не буде називати причетних до появи в ефірі карти України без Криму
Голова правління НСТУ заявив, що не буде називати причетних до появи в ефірі карти України без Криму

Загальнонаціональний телеканал «UA:Перший» не буде називати імена людей, які причетні до появи в ефірі зображення карти України без Криму. Так прокоментував «Громадському радіо» голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія заяву віце-прем’єра Вячеслава Кириленка, який раніше сказав, що вимагає прізвища причетних.   

«Мені прикро, що посадовці так само ідуть за натовпом і займаються популізмом. Прізвища щоби що? Він хоче чого? Розп’яти, розвести багаття, щоб спалити людину, чи що він хоче? Він ніякого відношення не має до суспільного мовника. Суспільний мовник є незалежним і жодного втручання у свої справи ми не потерпимо. Якщо прийде до нас компетентний орган, захоче провести слідство – він отримає всю допомогу», — заявив Зураб Аласанія.

Він підкреслив, що поява такої карти була зумовлена технічною помилкою.

«Ми не будемо здавати людей назовні. Це неправильно. Люди мають знати, що вони захищені», - додав голова НСТУ.

Нагадаємо, що 16 березня у вечірньому випуску новин на суспільному телеканалі «UA:Перший» у прямому ефірі в сюжеті про очікуване погіршування погоди показали карту України з помилками: були відстуні назви областей та зображення Криму. Команда Суспільного пояснила, що це технічна помилка в прямому ефірі і попросила вибачення за це.

18 березня за таку ж помилку вибачився телеканал СТБ. 16 березня в ефірі програми «Холостяк» була показана карта України, на якій була відсутня територія Криму. Канал назвав цей індидент «неприємною технічною помилкою», вибачився перед глядачами та повідомив, що проводить службове розслідування.

18 березня віце-прем'єр України Вячеслав Кириленко заявив, що не вірить у випадковість появи в ефірах телеканалів «UA:Перший» та СТБ карти України без території Криму та хоче прізвищ тих, хто у цьому винен.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
857
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop