13:37
Вівторок, 13 Березня 2018

Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» відібрано для участі у The Financing Forum for Kids Content у Швеції

Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» виробництва Glowberry (Film.ua Group) став єдиним проектом з України, відібраним для участі в головному скандинавському форумі медіаконтенту для дітей The Financing Forum for Kids Content, який пройде з 13 по 15 березня у місті Мальмо (Швеція).
Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» відібрано для участі у The Financing Forum for Kids Content у Швеції
Анімаційний серіал «Мама поспішає додому» відібрано для участі у The Financing Forum for Kids Content у Швеції

Про це повідомляє прес-служба Film.ua.

The Financing Forum for Kids Content об'єднає близько 30 проектів на етапі розробки, які будуть представлені на пітчингу перед понад п’ятдесятьма експертами та лідерами думок, а також перед 150 продюсерами і дистрибуторами цього регіону, йдеться в повідомленні.

Разом із «Мамою» на пітчинг пройшли ще 24 анімаційні команди з усього світу. Учасники з Німеччини, Норвегії, Бельгії, Нідерландів, Швеції, Фінляндії, Польщі, Угорщини, Данії та Ірландії представлять свої проекти на пітчінгових сесіях. Сесія для однієї команди триває 10 хвилин: 5 хвилин виділяють для презентації проекту його продюсерами, ще 5 хвилин – для оцінки експертами. Після пітчингу зацікавлені дистриб'ютори призначать учасникам індивідуальні зустрічі.

«Нас дуже тішить, що проект «Мама поспішає додому» потрапив у фокус уваги скандинавських професіоналів. Минулого року у Швеції вийшла одна з книг Glowberry («Перша подорож» - ред.), і ми сподіваємося, що співпраця з країнами Скандинавії буде тільки розширюватися», – каже директор і креативний продюсер продакшену Glowberry Ольга Черепанова.

Як повідомляв «Детектор медіа», серіал «Мама поспішає додому» розповідає про пригоди родини, яка мешкає у звичайному сучасному місті, але вірить та творить дива як у казковому, так і у реальному світі. Складається серіал із 26 7-хвилинних серій.

Проект цього комедійного пригодницького серіалу став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно.

Режисером є Євген Альохін, авторами  сценарію  –  Ольга Черепанова, Вадим Шинкарьов, Ірина Маламуж, Рахта Макеєнкова і Марія Сидорчук. Продюсує серіал Ольга Черепанова. Сума державної фінансової підтримки становить 7 млн 560 тис. грн.. при загальній вартості виробництва 18 млн 900 тис. грн.

Слоган серіалу: Ніщо не зупинить батьків, які поспішають додому! Всі чари світу на їхньому боці!

Читайте також

Довідка

Український креативний продакшн мультимедійного контенту для дітей Glowberry було засновано в 2009 році. Компанія почала зі створення дитячих ілюстрованих книжок, у 2010 році розробила перший в Україні додаток для iPad, а зараз розробляє дитячий анімаційний серіал «Мама поспішає додому».

«Мама поспішає додому» – серіал, який є продовженням успішного бренду: книга «Мама поспішає додому» вийшла українською мовою в 2010 році та дуже швидко отримала популярність серед дітей і батьків. Інтерактивна версія книги для Android і IOS користується великим успіхом і була завантажена понад 50 000 разів. Книга декілька разів була перевидана в Росії, а цього року була видана і в Китаї.

З 2016 року спільно з українською студією Animagrad йде робота над створенням анімаційного серіалу за мотивами «Мами». У 2017-му проект був відібраний для участі в п'яти ключових івентах світової кіноіндустрії: бізнес-форумі Animation Production Day в Штутгарті, пітчингу СARTOON 360 в Барселоні, пітчингу в рамках головного світового анімаційного фестивалю в Ансі, ко-продакшн форумі в Тулузі і пітчингу на міжнародному анімаційному фестивалі в Оттаві. Ідея серіалу і її візуальне втілення отримало безліч позитивних відгуків від експертів міжнародного кіноринку, а представники західних анімаційних студій зацікавились спільним виробництвом проекту.

Видавництво Glowberry стало частиною групи Film.ua.Group у 2016 році.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
386
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop