16:38
Неділя, 11 Березня 2018

В анексованому Росією Криму заблоковані 30 українських інформаційних сайтів - правозахисники

Перевіряли доступність цих сайтів у 5 містах Криму: Керчі, Сімферополі, Севастополі, Білогорську і Ялті. З'ясувалося, що в різних містах сайти блокують по-різному.
В анексованому Росією Криму заблоковані 30 українських інформаційних сайтів - правозахисники
В анексованому Росією Криму заблоковані 30 українських інформаційних сайтів - правозахисники

В анексованому Росією Криму повністю або частково не відкриваються 30 українських інформаційних сайтів. Такі висновки моніторингу доступності українського Інтернету в окупованому Криму, заявила медіакоординаторка Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова, передає  «Громадське радіо».

«Такий самий моніторинг ми проводили в липні минулого року, було менше заблокованих на території Криму сайтів. Зараз ми виявили ще кілька українських інформаційних сайтів, які не відкриваються в Криму повністю або частково. Ми порівнювали ці результати з результатами попереднього моніторингу. Виявилося, що на даний момент 30 інформаційних сайтів повністю або частково не відкриваються в Криму», - зазначила Сєдова.

За її словами, перевіряли доступність цих сайтів у п'яти містах Криму: Керчі, Сімферополі, Севастополі, Білогорську і Ялті. З'ясувалося, що в різних містах блокують ці сайти по-різному. В усіх п'яти містах заблоковані 9 сайтів. Інші сайти блокуються незрозумілим чином. В Сімферополі з цього переліку заблоковано 28, а в Керчі — 11 сайтів.

«На наш погляд, це блокування відбувається повністю незаконно не тільки з точки зору українських і міжнародних законів, а навіть з точки зору російського законодавства», - зауважила Сєдова.

Вона зазначила, що в Росії законодавство дозволяє блокувати сайти, якщо Роскомнагляд видає відповідне рішення. Він звертається до суду з повідомленням, що на цьому сайті міститься якийсь заборонений контент. Суд може вирішити, що цей контент дійсно екстремістський, спонукає до тероризму, тоді на підставі рішення цього суду сайт блокується.

«На сайті самого Роскомнагляду є перелік заблокованих за рішенням суду сайтів. Я з цього списку 30 сайтів знайшла там тільки 6. «Громадське радіо» попереду всіх, оскільки воно взяло інтерв’ю у київського осередку Хізб ут-Тахрір», - розповіла Сєдова.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
434
Переглядів
Коментарі
Азазель
13:00 / 12 Березня 2018
Закрыть в уркаине ОК и ВК можно ,хотя .кто хочет то и пользуется , а в России ,Крыму , эти уркаинские каналы брехливые нельзя.Ню-ню...
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop