15:07
Субота, 24 Лютого 2018

В окупованому Криму друкарня відмовляється друкувати україномовну газету «Кримський терен»

Підконтрольна Кремлю прокуратура Криму викликала для перевірки представників Українського культурного центру. Газету «Кримський терен», яку видає центр, відмовляються друкувати.
В окупованому Криму друкарня відмовляється друкувати україномовну газету «Кримський терен»
В окупованому Криму друкарня відмовляється друкувати україномовну газету «Кримський терен»

Про це повідомляє проект «Крим.Реалії» з посиланням на представницю центру Ольгу Павленко.

Активісти розповіли, що друкарні відмовляються друкувати газету, яку видає центр, посилаючись на листи від правоохоронних органів Росії, де газета «Кримський терен» українською мовою називається «екстремістським матеріалом».

Крім того представники прокуратури анексованого Криму прийшли з перевіркою в бібліотеку Сімферополя, де активісти проводили свої заходи.

«Співробітники прокуратури перевіряють бібліотеку, де ми займалися вишиванням. Уявіть, тільки вишиванням!» – зазначила Павленко.

Нагадаємо, 26 серпня  активісти Українського культурного центру в Криму презентували перший експериментальний випуск видання «Кримський терен» українською та російською мовами.

У першому випуску опублікована інструкція для вступу до вищих навчальних закладів материкової України, матеріал про блокування інтернет-ЗМІ в Криму, фрагменти останнього слова на суді кримського політв'язня Володимира Балуха, а також історичне дослідження Леоніда Кузьміна про українські землі.

Як стало відомо згодом, керівник Українського культурного центру в анексованому Росією Криму Леонід Кузьмін змушений був залишити півострів після того, як йому надійшли погрози. 

У вересні засновники видання «Кримський терен», створеного в анексованому Росією Криму, закликали авторів і журналістів до співпраці задля наповнення сайту контентом.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
644
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop