13:03
Четвер, 25 Січня 2018

«Обозреватель» запустив медичний сервіс «МедОбоз»

«Відтепер читачі «Обозревателя» в режимі онлайн можуть отримати відповіді практично на всі питання, які мають відношення до медицини, здоров'я та здорового способу життя», - каже керівник проекту, лікар Віктор Литвиненко
«Обозреватель» запустив медичний сервіс «МедОбоз»
«Обозреватель» запустив медичний сервіс «МедОбоз»

«МедОбоз» включає наступні розділи: «Ліки», «Хвороби», «Симптоми», «Аналізи», «Лікарі», повідомили «Детектору медіа» в редакції «Обозревателя».

За словами пана Литвиненка, в розділі «Ліки» читачі зможуть знайти практично будь-який лікарський засіб. Причому зробити це як алфавітом, так і через пошуковий рядок за назвою діючої речовини або торгового препарату. До кожного препарату додається фотографія упаковки і самого препарату: таким чином, читач знатиме, як виглядають ті або інші ліки.

«У майбутньому «МедОбоз» планує розміщувати інформацію про вартість препаратів, те, де можна купити ті або інші ліки і які у них можуть бути аналоги», - зазначає Литвиненко. За його словами, список лікарських засобів щодня поповнюється новинками вітчизняної та іноземної фарміндустрії.

У розділі «Хвороби» читачі зможуть отримати вичерпну інформацію про цікавить захворюванні, в розділі «Аналізи» - які бувають види аналізів і про що скаже результат того чи іншого аналізу.

У розділі «Симптоми» читач побачить інтерактивну карту людського тіла, представлену в жіночому і в чоловічому варіанті.

«Усе, що потрібно - навести мишку на потрібну частину тіла, і вибрати зі списку симптомів той, який турбує читача», - зазначає Литвиненко. При натисканні на симптом праворуч з'явиться список варіантів хвороб, для яких цей симптом характерний. Переглянувши ці хвороби, читач зможе точніше зрозуміти, що з ним відбувається.

Крім того, за словами Литвиненка, «МедОбоз» дасть можливість отримати безкоштовну консультацію лікаря онлайн.

«Експерти на «МедОбозе»- це практикуючі лікарі, які мають реальний досвід роботи з пацієнтами, дадуть вичерпні відповіді на питання про здоров'я, що турбують читача. І якщо людина, яка ставить запитання, може поставити його анонімно, то фахівці проводять онлайн-консультації під своїми справжніми іменами, кожною відповіддю підтверджуючи свою репутацію професіоналів і відповідаючи за кожне сказане слово», - каже керівник проекту.

Коло лікарів-консультантів, які надають відповіді на питання, за словами Литвиненка, щодня зростатиме.

Як повідомляв «Детектор медіа», наприкінці листопада 2017 року в Україні запустився сервіс для спілкування журналістів і експертів - HelpSMI, яким користуються вже понад 600 медійників. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
735
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop