18:05
Понеділок, 22 Січня 2018

«Диво-жінка-2» стане першим фільмом, на зйомках якого будуть враховані інструкції щодо сексуальних домагань

Новий американський супергеройський бойовик «Диво-жінка-2» буде створено відповідно до нової інструкції по запобіганню сексуальних домагань.
«Диво-жінка-2» стане першим фільмом, на зйомках якого будуть враховані інструкції щодо  сексуальних домагань
«Диво-жінка-2» стане першим фільмом, на зйомках якого будуть враховані інструкції щодо  сексуальних домагань

Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на The Verge.

Відзначається, що блокбастер стане першим фільмом, який офіційно впровадить у виробництво принципи. розроблені Гільдією продюсерів США.

Інструкція включає в себе низку правил - зокрема, перед початком виробництва фільму всі члени знімальної групи повинні проходити персональне тренування по запобіганню сексуальних домагань. Продюсери зобов'язані забезпечити доступний механізм, що дозволяє повідомити про випадки домагань.

Наголошується, що всі повідомлення про неналежне поводження повинні бути зустрінуті з співпереживанням по відношенню до передбачуваної жертви і ретельно перевірені, враховуючи при цьому, що одна лише заява «не визначає вину». Всі скарги та свідчення слід документувати.

Прем'єра «Диво-жінки-2» запланована на 13 грудня 2019 року. Режисером фільму виступила Петті Дженкінс, яка створила першу частину. Як повідомлялося раніше, «Диво-жінка» став найприбутковішим фільмом, знятим режисером-жінкою.

Нагадаємо, нещодавно відомі американські акторки та активістки створили рух «Timeʼs Up» для захисту проти сексуальних домагань. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
507
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop