13:02
Середа, 27 Грудня 2017

Держкомтелерадіо оприлюднив список видань, поданих на здобуття премії «Українська книжка року»

Цього року на здобуття премії Президента України «Українська книжка року» подано 175 видань від понад 90 видавництв та видавничих організацій України.
Держкомтелерадіо оприлюднив список видань, поданих на здобуття премії «Українська книжка року»
Держкомтелерадіо оприлюднив список видань, поданих на здобуття премії «Українська книжка року»

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Премію засновано 2009 року, присуджується вона в трьох номінаціях:

за видатні досягнення у галузі художньої літератури - книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

за вагомий внесок у розвиток українознавства - книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню тощо;

за сприяння у вихованні підростаючого покоління - книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Премією «Українська книжка року» відзначаються автори, видавництва та видавничі організації, що зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи. Організаційне забезпечення роботи комітетів з присудження щорічної премії Президента України «Українська книжка року» здійснює Держкомтелерадіо.

Відповідно до Положення про премію у січні Комітет зі щорічної премії Президента України «Українська книжка року» розгляне подані роботи та прийме рішення, які видання допущені  до участі в конкурсі на здобуття премії. З цього списку будуть запропоновані видання на відзначення премією Президента України.

З переліком поданих робіт на здобуття премії «Українська книжка року» можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням.  

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1912
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop