13:16
Четвер, 30 Листопада 2017

1 грудня – прес-конференція щодо запуску двох нових навчальних онлайн-курсів на веб-платформі Prometheus

Створено онлайн-курси про доступ до публічної інформації для громадських активістів та розпорядників публічної інформації.
1 грудня – прес-конференція щодо запуску двох нових навчальних онлайн-курсів на веб-платформі Prometheus
1 грудня – прес-конференція щодо запуску двох нових навчальних онлайн-курсів на веб-платформі Prometheus

1 грудня 2017 року об 11:00 у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2й поверх) відбудеться  прес-конференція, присвячена запуску двох нових навчальних он-лайн курсів на веб-платформі Prometheus:

курсу «Доступ до публічної інформації для громадських активістів» та

курсу «Доступ до публічної інформації для розпорядників».

З 2011 року парламент ухвалив низку законів, які надають можливість кожному зрозуміти, що відбувається за дверима державних органів та інших суб’єктів, чия діяльність може мати вирішальне значення для пересічного громадянина України.  Саме з огляду на зростання інтересу до цієї сфери на початку 2017 року було створено базовий освітній онлайн-відеокурс «Доступ до публічної інформації: від А до Я», розрахований на широке коло громадян, які не володіють спеціальними знаннями у галузі доступу до публічної інформації, але бажають їх отримати.

Курс виявився надзвичайно корисним для громадських активістів, журналістів, державних службовців та студентів-правників, мав широку аудиторію та чималий успіх з моменту його запуску у березні 2017 року на веб-платформі Prometheus. Більше того, було отримано низку коментарів від слухачів курсу із проханнями більш глибоко охопити окремі теми як для запитувачів публічної інформації, так і для її розпорядників.

Зважаючи на це, для поліпшення стану імплементації Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також систематизації і поглиблення знань та практичних навичок працівників спеціальних підрозділів з доступу до публічної інформації, з одного боку, а також  систематизації та поглиблення знань та практичних навичок громадських активістів щодо реалізації та захисту їх права на доступ до публічної інформації, з іншого боку, восени 2017 року  було створено два додаткові спеціалізовані курси.

Згадані вище курси створено у співпраці з Уповноваженим ВРУ з прав людини та експертами ГО «Центр демократії та верховенства права» за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні»*.

Учасники прес-конференції:

Ірина Кушнір, представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України;

Олена Литвиненко, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні; 

Тетяна Олексіюк, заступниця директора ГО «Центр демократії та верховенства права»;

Іван Примаченко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

*Проект має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
392
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
5.9% (1)
 
Ні, не подобається!
17.6% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
76.5% (13)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 17
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop