15:19
Понеділок, 20 Листопада 2017

У Нью-Йорку Мінінформ представив фотовиставку «.RAW Україна на передовій»

Презентація адресована не тільки поціновувачам мистецтва, але і політикам, журналістам та активним представникам громадянського суспільства, наголосив секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко.
У Нью-Йорку Мінінформ представив фотовиставку «.RAW Україна на передовій»
У Нью-Йорку Мінінформ представив фотовиставку «.RAW Україна на передовій»

18 листопада 2017 року в Нью-Йорку в Українському музеї за підтримки Міністерства інформаційної політики України відбулася презентація фоторобіт «.RAW Україна на передовій».

Про це повідомляється на сайті МІП.  

«.RAW Україна на передовій» це документальна фотохроніка військових дій на Сході України з 2014 року, що демонструє перетворення української армії, суспільства через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу.

Відкриваючи захід, державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко зазначив, що ключова аудиторія заходу – це українці, які живуть за кордоном.

«Ми звертаємося до кожного з них: якщо ви приведете двох-трьох своїх друзів не українців і покажете їм, що таке Україна, що відбувається в Україні, то ми досягнемо свого результату», - розповів пан Біденко.

Водночас, за його словами, презентація спрямована не тільки на поціновувачів мистецтва, але також на політиків, журналістів та активних представників громадянського суспільства.

Радник міністра з питань стратегічних комунікацій Аліна Фролова додала, що презентація фоторобіт вже відбулася позаминулого тижня в Парижі, до цього вона пройшла в Берліні. В Нью-Йорку експозиція триватиме до 30 грудня.

Нагадаємо, проект ініційований Міністерством оборони України та ГО «StratCom», демонструється в Сполучених Штатах за підтримки Міністерства інформаційної політики України й Посольства України в США.

Як зазначили організатори, експозиція стала платформою для соціально-інформаційної та культурної дипломатії України на міжнародній арені.

Фото: mip.gov.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
304
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop