17:38
Субота, 18 Листопада 2017

Порошенко запропонував Лінчу обдумати створення фільму про війну в Україні

Президент Петро Порошенко провів зустріч із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який прибув до України для відкриття представництва благодійного Фонду. Фонд Лінча допомагає ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля.
Порошенко запропонував Лінчу обдумати створення фільму про війну в Україні
Порошенко запропонував Лінчу обдумати створення фільму про війну в Україні

Про це йдеться на сайті глави держави.

Петро Порошенко подякував Девіду Лінчу за рішення відкрити в Україні цей Фонд. «Це важлива та символічна місія», - зазначив він.

«Нині це дуже актуальне та важливе питання для України, яка переживає часи війни і російської агресії: незаконна анексія Криму, агресія на Сході моєї країни. Коли сотні тисяч військових повертаються з війни і психологічна реабілітація життєвонеобхідна для них», - сказав Петро Порошенко.

За словами глави держави, ідеї та методологія, яку представляє Девід Лінч, будуть надзвичайно важливими для надання допомоги людям у подоланні стресу. Адже страждають від цього не лише військові, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, але й цивільні.

Президент також запропонував режисерові обдумати можливість створення кіно про українських героїв та ті події, які зараз відбуваються в Україні.

Девід Лінч зауважив, що Фонд надаватиме допомогу і проводитиме заняття із трансцендентальної медитації для кожного, хто цього бажає. Він також висловив думку про те, що в Україні є потреба у вивчені таких методик психологічної реабілітації.

Нагадаємо, 17 листопада у Києві відбулася зустріч з американським режисером Девідом Лінчем в рамках відкриття українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
636
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop