13:01
Середа, 15 Листопада 2017

Molodiya Festival оголосив новий конкурс соціальної реклами проти дискримінації

Конкурсні роботи мають мотивувати людей боротися з утисками та розповідати про доступні методи такої боротьби.
Molodiya Festival оголосив новий конкурс соціальної реклами проти дискримінації
Molodiya Festival оголосив новий конкурс соціальної реклами проти дискримінації

Фестиваль соціальної реклами Molodiya Festival спільно з Кампанією проти дискримінації оголошують конкурс соціальної реклами про протидію дискримінації.

Про це «Детектору медіа» повідомили організатори Molodiya Festival.

Роботи пропонується надавати до 15 грудня. Найкращі отримають грошові винагороди, ротацію в кінотеатрах та на телебаченні.

Кампанія пройде під хештегом #атобітакокей? і закликатиме людей не бути пасивними, а відстоювати свої права.

«Тобі натякають на звільнення, бо ти «надто гейський» для цієї компанії, не здають квартиру через луганську прописку, ще з часів царя Гороха обіцяють пандус біля будинку, #атобітакокей? Чому б замість мовчки ковтати, не звернутися, наприклад, у відповідні інституції? Дискримінація поза законом, і є безліч інструментів для протидії їй. Буди в собі самурая і відстоюй свої права. Такі меседжі ми разом з Кампанією проти дискримінації хочемо бачити у конкурсних роликах, аби разом спонукати людей не бути пасивними «терпилами», — пояснюють організатори.

«Методів протидії достатньо: переговори з дискримінатором та роз’яснення незаконності його/її дій, привернення уваги ЗМІ до факту порушення прав людини, публічні вибачення, звернення до омбудсмена, звернення в суд», — додає координаторка Кампанії проти дискримінації Ірина Текучова.

Як повідомляв «Детектор медіа», 13 жовтня у київському кінотеатрі Планета Кіно нагородили переможців VI фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival'17. Серед обраних учасниками фестивалю тем — електронне чіпування домашніх тварин, самотнє життя літніх людей в геріатричних пансіонатах, права велосипедистів на дорогах, патронатні родини, етичне ставлення до тварин тощо.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
731
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop