09:53
Четвер, 9 Листопада 2017

На Запоріжжі повідомлено підозру чиновниці, яка незаконно звільнила головну редакторку газети «Роз-информ»

Правоохоронці повідомили про підозру заступниці голови Розівської районної ради (Запорізька область), яка з особистих мотивів незаконно звільнила редакторку районної газети «Роз-информ».
На Запоріжжі повідомлено підозру чиновниці, яка незаконно звільнила головну редакторку газети «Роз-информ»
На Запоріжжі повідомлено підозру чиновниці, яка незаконно звільнила головну редакторку газети «Роз-информ»

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Підозру у вчиненні кримінальних правопорушеннь, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 3 ст. 382 КК України громадянці Х. повідомлено 1 листопада, повідомляється на сайті прокуратури Запорізької області.

Кримінальне провадження за фактом незаконного звільнення головної редакторки газети за ч. 1 ст. 172 КК України та не виконання рішення суду за ч. 3 ст. 382 КК України посадовою особою Розівської районної ради здійснює Куйбишевський відділ Бердянської місцевої прокуратури Запорізької області.

Під час досудового розслідування було встановлено, що заступниця голови Розівської райради з особистих мотивів своїм розпорядженням у порушенні вимог ст. 39-1 КЗпП України, п. 7 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43 Конституції України та ст. 21 КЗпП України незаконно звільнила редакторку газети Розівського району. Також, «демонструючи явну неповагу до суду та ігноруючи прийняте ним рішення, в порушення ст. 129-1 Конституції України, використовуючи своє службове становище, умисно, з метою перешкоджання виконанню рішення суду не передавала провідному спеціалісту відділу фінансового забезпечення постанову державного виконавця».

Санкція за вчинені злочини передбачає покарання на строк до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, конфлікт між Розівською районною радою і редакцією «Роз-информ» триває понад рік.

Спершу районна рада не прийняла рішення про вихід із засновництва газети у визначені  Законом про реформування строки. Видання подало до суду, але програло. Утім,  газета «Роз-информ» таки увійшла до переліку ЗМІ, які були оприлюднені в урядовій постанові як учасники першого етапу реформування.

В січні з газети «Роз-информ» незаконно звільнили головну редакторку Людмилу Подрєз та призначили нового керівника без згоди колективу. Редакція «Роз-информ» переживала фінансову блокаду: колектив утратив доступ до банківських рахунків, а відтак – можливість друкувати газету.  

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
385
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop