18:15
Середа, 4 Жовтня 2017

Мінкульт приймає на реєстрацію документи кандидатів до Наглядової ради Українського культурного фонду

Міністерство культури України подовжило термін реєстрації висуванців культурних установ і ГО у сфері культури для обрання Наглядової ради Українського культурного фонду. Український культурний фонд буде зокрема виділяти кошти на підтримку кіновиробництва в Україні.
Мінкульт приймає на реєстрацію документи кандидатів до Наглядової ради Українського культурного фонду
Мінкульт приймає на реєстрацію документи кандидатів до Наглядової ради Українського культурного фонду

Про це йдеться на сайті Мінкульту.

Термін реєстрації подовжено «у зв’язку із збільшенням активності та підвищеного інтересу в суспільстві до процедури обрання кандидатів до Наглядової ради Українського культурного фонду». 

У голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду працівників закладів культури мають право брати участь виключно заклади культури незалежно від форми власності, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України, заявляють у Мінкульті.

У голосуванні щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників громадських об'єднань мають право брати участь виключно громадські об'єднання у сфері культури, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Термін прийому документів для реєстрації осіб, уповноважених закладами культури та громадськими об’єднаннями у сфері культури на право здійснення голосування подовжено до 6 жовтня 2017 року включно. 

Для участі в процедурі рейтингового інтернет-голосування з обрання відповідної частини складу Наглядової ради Фонду заклади культури та громадські об’єднання у сфері культури на адресу електронної пошти ucf@mincult.gov.ua надсилають наступні документи:

1) копія документа від закладу культури або громадського об’єднання у сфері культури, що підтверджує повноваження особи на здійснення голосування (із зазначенням реквізитів електронного цифрового підпису особи, уповноваженої на голосування), підписана електронним цифровим підписом керівника (зразок додається);

2) копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємців та організацій та (або) витяг із Статуту (Положення) закладу культури або громадського об’єднання щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку, що підтверджує повноваження особи на здійснення голосування, підписана  електронним цифровим підписом керівника;

3) сертифікати електронного цифрового підпису особи, уповноваженої на голосування;

4) згода особи, уповноваженої на здійснення голосування, на обробку та оприлюднення персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», підписана електронним цифровим підписом особи, уповноваженої на голосування (зразок додається).

Вищезазначені документи подаються у форматі pdf. Кожен файл має бути вкладеним в лист окремо. Не приймаються до розгляду файли-архіви (ZIP, RAR тощо).

Відповідальність за достовірність поданих документів та інформації несуть заклади культури та громадські об'єднання у сфері культури. 

Часом подання документів вважається час фактичного отримання листа Мінкультури.

У відповідь на надісланий від закладів культури та громадських об’єднань у сфері культури пакет документів Мінкультури надає підтвердження про його отримання та реєстрацію особи, уповноваженої на голосування, електронним листом впродовж 3-х робочих днів.

Повідомлення Мінкультури відправляється на адресу, з якої надіслані документи, із зазначенням дати та часу отримання пакету документів.

Читайте також

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко, який 20 квітня підписав закони «Про Український культурний фонд» та «Про державну підтримку кінематографії в Україні», заявив, що прийняття і вступ в дію цих законів піде на користь українському кіно і українській культурі та сприятиме національно-культурному розвитку та піднесенню вітчизняної кінематографії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
537
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
12.5% (1)
 
Ні, не подобається!
12.5% (1)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
75.0% (6)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 8
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop