16:04
Субота, 17 Червня 2017

СБУ виявила, що реєстратори доменних імен порушують заборону використання поштових сервісів «Яндекс» та Mail.ru

Служба безпеки України просить Інтернет Асоціацію України (ІнАУ) провести роз’яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен щодо обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації та керуванні доменними іменами.
СБУ виявила, що реєстратори доменних імен порушують заборону використання поштових сервісів «Яндекс» та Mail.ru
СБУ виявила, що реєстратори доменних імен порушують заборону використання поштових сервісів «Яндекс» та Mail.ru

Про це йдеться в листі на адресу Інтернет Асоціації України, опублікованому на сайті ІнАУ.

У листі зазначено, що Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки (СБУ) в ході здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення інформаційної безпеки держави, виявив порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні *ua, *укр, в т. ч. gov.ua.

«Зокрема, для керування доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній "Яндекс" та "Mail.ru", щодо яких введено спеціальні обмеження відповідно до Указу Президента України від 15.05.2017 №133 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)"», - зазначає у листі департамент СБУ.

З метою недопущення нанесення шкоди інформаційній безпеці України департамент просить провести роз'яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен щодо обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації та керуванні доменними іменами.

Читайте також

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування Mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Одноклассники». Крім того, суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження. 17 травня після офіційної публікації указ набув чинності.

Користувачі «Яндекс.Браузера» виявили, що додаток дозволяє автоматично обходити блокування, які були введені в Україні.

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
840
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop