15:19
Субота, 13 Травня 2017

Charlie Hebdo зобразив Кадирова на карикатурах щодо переслідування геїв у Чечні

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував у матеріалі «Полювання на геїв в Чечні» карикатури на переслідування представників ЛГБТ-спільноти у Чечні. На одному із сатиричних малюнків зображений, зокрема, глава республіки Рамзан Кадиров.
Charlie Hebdo зобразив Кадирова на карикатурах щодо переслідування геїв у Чечні
Charlie Hebdo зобразив Кадирова на карикатурах щодо переслідування геїв у Чечні

Про це повідомляє сайт «Громадського ТБ».

У підписах до малюнків у журналі Charlie Hebdo йдеться про наступне: 1. Фанатам Фредді Меркьюрі – розплавлений свинець у вуха; 2. Хто читає Пруста, того розстріляють; 3. Заборонено гратися в більбоке; 4. Лише Кадиров має право фарбувати губи.

Нагадаємо, 1 квітня «Новая газета» повідомила про масові затримання і катування мешканців Чечні, підозрюваних в гомосексуальній орієнтації.

В коментарі «Громадському» редакторка відділу спецпроектів видання «Новая газета» Олена Мілашина навела дані про те, що у Чечні під час «зачисток» ЛГБТ-спільноти, влаштованих силовиками, було вбито близько 30 чоловіків.

Натомість муфтій Чечні пообіцяв журналістам «Новой газеты» «відплату Аллаха». На зборах в мечеті Грозного закликали до розправи над журналістами. Також влада Чечні запропонувала «Новой газете» вибачитися перед чеченцями.

«Новая газета» заявила, що після публікації про катування мешканців Чечні, непокоїться про безпеку власних співробітників.

Читайте на «Детекторі медіа» статтю «Чечня не так далеко, як здається».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1163
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop