11:26
Неділя, 19 Березня 2017

Співробітник ФСБ, звинувачений у США в хакерстві, працював в інвестиційному банку в Москві

Один із двох агентів ФСБ, яких влада США звинувачує в хакерстві, працював під прикриттям у Renaissance Capital - московському інвестиційному банку, що належить мільярдерові Михайлу Прохорову.
Співробітник ФСБ, звинувачений у США в хакерстві, працював в інвестиційному банку в Москві
Співробітник ФСБ, звинувачений у США в хакерстві, працював в інвестиційному банку в Москві

Про це повідомляє «Радіо Свобода» з посиланням на високопосадовця банку, знайомого із ситуацією.

Офіцер, названий в обвинувальному акті Міністерства юстиції США Ігорем Сущиним, був звільнений з банку 16 березня, наступного дня після того, як посадові особи США оголосили звинувачення, пов’язані з масовим зламом акаунтів на сервері інтернет-компанії Yahoo 2014 року.

Сущин, як вважають, може досі перебувати в Москві, хоча точне місце його перебування встановити не вдалося.

Посадові особи США офіційно вимагають екстрадиції як Сущина, так і двох інших росіян, названих в обвинувальному висновку – Олексія Белана і Дмитра Докучаєва, ще одного працівника Федеральної служби безпеки Росії.

Ще один фігурант справи, Карім Баратов, був заарештований у Канаді цього тижня і очікує на вердикт щодо запиту про екстрадицію до США.

Нагадаємо, Міністерство юстиції США має намір висунути обвинувачення чотирьом особам через масові злами акаунтів Yahoo. Троє учасників хакерського угрупування перебувають у Росії, ще один - у Канаді. Інформагентство звертає увагу на те, що Росія не має зі Сполученими Штатами договору про видачу злочинців, тому під арешт, скоріше за все, потрапить лише один із підозрюваних, який перебуває в Канаді.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
489
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop