15:00
Понеділок, 13 Березня 2017

В Одесі припинено діяльність онлайн-кінотеатру icinemax.net

Працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Одеській області Причорноморського управління кіберполіції було викрито організатора інтернет-ресурсу icinemax.net, який розповсюджував та транслював піратський контент
В Одесі припинено діяльність онлайн-кінотеатру icinemax.net
В Одесі припинено діяльність онлайн-кінотеатру icinemax.net

Про це повідомляє Кіберполіція.

Як з'ясувалося, адмініструванням та наповненням онлайн-кінотеатру займався мешканець Миколаївської області. У нього під час обшуку працівники відділу протидії кіберзлочинам виявили та вилучили комп'ютерну техніку, за допомогою якої здійснювалася робота щодо підтримання діяльності веб-ресурсу icinemax.net.

Як зазначено, своїми діями, зловмисник завдав правовласникам збитків на загальну суму більше 3 млн грн.

Діяльність Інтернет ресурсу припинено. Триває досудове розслідування.

«За вчинені дії зловмиснику може загрожувати покарання у вигляді значного штрафу або позбавлення волі на строк до двох років, з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм», – повідомила Кіберполіція.

Нагадаємо, 15 листопада Департамент кіберполіції Національної поліції України припинив роботу одного з найбільших піратських онлайн-кінотеатрів Fs.to.

Наступного дня про припинення роботи заявив онлайн-кінотеатр Ex.ua.

Причиною припинення роботи ресурсу, за інформацією в офіційному повідомленні, став новий закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні», зокрема його частина, що стосується боротьби з піратством.

Утім, 17 листопада Президент України ветував закон і повернув його до парламенту зі своїми пропозиціями щодо його покращення. 

У грудні Київською місцевою прокуратурою №3 спільно з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України припинено діяльність піратського веб-сайту Baltazar.org.ua, власники якого упродовж тривалого часу порушували авторські права відомих у світі компаній – членів Motion Picture Association.

В кінці лютого 2017 року працівниками Київського управління кіберполіції викрито на Чернігівщині організатора регіонального інтернет-ресурсу sosnica.io.ua, який займався розповсюдженням та трансляцією піратського контенту. Збитки правовласників оцінюються на суму більше 1 млн грн.

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
964
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Опитування
/
Результати
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
Ні, не подобається!
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
Коментар, або свій варіант:
Чи подобається вам поточний формат
Так, подобається!
7.1% (1)
 
Ні, не подобається!
21.4% (3)
 
Я не підписаний на розсилку «Детектор медиа»!
71.4% (10)
 
Коментар, або свій варіант:
0.0% (0)
 
Загалом відповідей: 14
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop