12:44
Понеділок, 5 Грудня 2016

У ТСН - нове оформлення випусків новин

У «Телевізійної служби новин», яка виходить на каналі «1+1», з’явилось нове графічне оформлення. Змінено редакторську графіку, колірну гамму та підхід до візуалізації новин
У ТСН - нове оформлення випусків новин
У ТСН - нове оформлення випусків новин

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Як зазначено в релізі, редизайн заплановано в рамках 20-річчя ТСН. В основі концепції - рух, динаміка, час, інформаційні потоки і об'ємні смуги, які символізують земну кулю. Зокрема, змінено редакторську графіку, колірну гамму та підхід до візуалізації новин.

«Нашою метою було освіжити «упаковку» ТСН, додати більше динаміки і сучасності. При цьому залишитися впізнаваними і стати ближчими до глядача, намагаючись відповідати його очікуванням і побажанням», - розповів директор департаменту новин Сергій Попов.

Як зазначив керівник відділу дизайну телеканалу «1+1» Олексій Рєпік, під час роботи над оновленням стилю було створено понад 50 графічних елементів, розроблено інфографіку та модернізовано систему візуальних карт.

«Особливу увагу ми приділили функціоналу та розробці саме службової графіки. Адже важливо, щоб система дизайн-елементів допомагала глядачеві сприймати складний динамічний контент та направляла його»», – сказав пан Рєпін.

Нагадаємо, управління журналістських проектів групи «1+1 медіа» знімає документальний фільм «20 років ТСН», присвячений ювілею «Телевізійної служби новин».

 

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1169
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop