15:07
Середа, 2 Листопада 2016

До свого 20-річчя газета «День» створила спільний проект з «Еспресо»

Шість сюжетів, присвячених 20-річчю «Дня», глядачі побачать у програмі «Підсумки з Василем Зимою» з понеділка по четвер о 19:00 на каналі «Еспресо»
До свого 20-річчя газета «День» створила спільний проект з «Еспресо»
До свого 20-річчя газета «День» створила спільний проект з «Еспресо»

Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

«Еспресо» представить контент, в якому історія України відображатиметься скрізь історію життя відомих людей.

Як зазначено в релізі, глядачі вже побачили перший випуск цикла. Свою історію журналістці «Еспресо» Катерині Супрун розповів редактор відділу політики «Дня», лауреат Премії за громадянську позицію ім. Джеймса Мейса, автор книги «Котел» Іван Капсамун. Зокрема, він розповів про найрезонансніші теми, які висвітлювало видання та які веде вже два десятки років, про боротьбу та журналістську принциповість. Головною стала тема про справу Гонгадзе.

«Це та історія, коли подібне притягує подібне. І газета «День», і телеканал «еспресо»: а) проукраїнські змі; б) апелюють до здорового глузду і намагаються шукати і знаходити смисли; в) вони дають читачам і глядачам більше. І найголовніше - в інформаційному просторі треба завойовувати нові ніші і впливати на думки людей, тому це вчасно і це повинно спрацювати. Ми, на жаль, знаємо новітню історію України фрагментарно або на рівні власного сприйняття: об'єктивно висвітлити ряд подій - не так просто. Крім того, газета робить акценти, на які часто не звертають уваги, і пояснює, що було і що буде. Робити читача знають - це прекрасна ідея. Це відкриє по-Україна іншому. Скажу відверто: все, що робить «День», заслуговує на увагу», - сказав ведучий «Еспресо» Василь Зима.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
493
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop