18:41
Середа, 31 Серпня 2016

За невшанування пам’яті Петлюри і кримських татар Нацрада покарала два телеканали

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами позапланових перевірок оголосила попередження Першому діловому каналу і дитячому телеканалу «Малятко-TV» за недотримання Правил ведення мовлення в дні трауру та дні пам’яті в ефірі 18 і 25 травня. Відповідні рішення Нацрада ухвалила на останніх засіданнях 25 і 31 серпня.
За невшанування пам’яті Петлюри і кримських татар Нацрада покарала два телеканали
За невшанування пам’яті Петлюри і кримських татар Нацрада покарала два телеканали

Під час перевірок Нацрада зафіксувала, що 18 травня, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, і 25 травня, у День скорботи та пам'яті 90 років з дня вбивства Симона Петлюри Перший діловий (ПрАТ «Українська незалежна телерадіокомпанія “Заграва”») і «Малятко-TV (ТОВ «Телекомпанія “Малятко-ТВ”») не подавали протягом доби інформації про день пам'яті, не показували стилізованого зображення або палаючої свічки та не оголошували о 12:00 хвилини мовчання (на Першому діловому інформація про День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу пролунала лише після 17:00 у випусках новин).

Аналогічні порушення Нацрада виявила під час моніторингів ефіру каналів у День пам’яті та примирення (8 травня) і День пам’яті жертв політичних репресій (15 травня). Крім того, «Малятко-TV» не в повній мірі дотримався Правил ведення мовлення в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні (22 червня) і День пам’яті 75 років з часу масових розстрілів політичних в’язнів на Західній Україні (23 червня).

За сукупністю порушень Нацрада 25 серпня оголосила попередження Першому діловому, а 31 серпня – «Малятко-TV».

Нагадаємо, через недотримання Правил ведення мовлення в дні пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та 90 років з дня вбивства Симона Петлюри Нацрада 16 червня призначила позапланові перевірки загалом чотирьох телеканалів – «UA:Першого», Першого ділового, Dobro і «Малятко-TV». Результатів перевірок «UA:Першого» і Dobro поки не розглядала.

Із цих же підстав Нацрада 14 липня призначила позапланову перевірку радіомережі «Люкс ФМ». Її результатів регулятор поки теж не розглядав.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1034
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop