16:30
Субота, 23 Липня 2016

У Кривому Розі журналісти нарікають на недоступність заступника мера

Заступник міського голови з комунальних питань Олександр Катриченко проігнорував усі чотири запрошення на інтерв’ю з квітня цього року.
У Кривому Розі журналісти нарікають на недоступність заступника мера
У Кривому Розі журналісти нарікають на недоступність заступника мера

Про це повідомляє сайт Інституту масової інформації (ІМІ) з посиланням на головну редакторку «Експерт-КР» Ольгу Гончар.

«Він займається питаннями ЖКГ, транспорту, тож питання виникають постійно. Протягом цього часу він був в ефірі "Першого міського" та ТРК "Рудана". У нас він був у січні, але виключно щодо питань ОСББ. Жодних прес-заходів за його участі за цей час не було. І нам не приходить ніяких розсилок із виконкому», – повідомила Ольга Гончар ІМІ.

Як зазначено, на офіційних заходах, у яких бере участь пан Катриченко, записати повноцінне інтерв’ю редакції не видається можливим.

За словами пані Горнчар, на перші запрошення чиновник відповідав і повідомляв, що не зможе взяти участь через зайнятість, а останні два запрошення проігнорував. Останнє було надіслане 15 липня для запрошення на ефір 22 липня.

Утім, як коментує ситуацію юрист ІМІ Роман Головенко, «у кожного громадянина є право давати або не давати інтерв’ю, інтерв’ю не є способом доступу до публічної інформації й передбачає висловлення інтерв’юованим своєї особистої думки».

Якщо необхідно отримати якусь інформацію в сфері ЖКГ, радить медіаюрист, то варто подати інформаційний запит на публічну інформацію.

У вересні в Києві відбудеться засідання Комітету з питань культури, освіти, науки і медіа ПАРЄ щодо захисту журналістів в Україні.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
786
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
Сенцов
18 Жовтня 2018
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop